Rehabilitācijas nodaļā uzsāk darbu otra audiologopēde

Sertificēta audiologopēde Olga Solima, kas strādā gan ar bērniem, gan pieaugušajiem. Audiologopēdiju studējusi Rīgas Stradiņa Universitātē un nu jau 11 gadus ar pieredzes bagātu bagāžu darba procesā. O. Solimas pamatdarbavieta ir Daugavpils bērnu veselības centrs. Ir strādājusi un praktizējusies skolās, biedrībās, slimnīcās gan ar pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan ar insulta pacientiem.

Audiologopēds ir funkcionāls speciālists, kurš veic dažādu etioloģiju izraisītu komunikācijas spēju, runas, valodas, fonācijas un rīšanas traucējumu novērtēšanu, diagnostiku, korekciju, rehabilitāciju jebkura vecuma cilvēkiem.

Jautājot, kāds ir darba moto un, kas patīk savā darbā, Olga smaidot atbild: “Audiologopēda darbs nekad nav garlaicīgs un vienveidīgs. Vārdiem ir spēks! Es tev palīdzēšu runāt skaidri!”.

Vēlam panākumus un radošas idejas ikdienas darbā!

Copy of Copy of Medical Care Banner Instagram Post - Made with PosterMyWall (1).jpg

„SIA „Preiļu slimnīca” aici
Februāris
9.martā SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis.   Ja vēlies kļūt par donoru, līdzi ņem pasi vai ID karti un bankas konta numuru.
Februāris
SIA “Preiļu slimnīca” ir noslēgusi līgumu par piegādi un aprīlī saņems jaunu aprīkojumu rehabilitācijas nodaļai.
Februāris
Saglabājot iespēju iedzīvotājiem, kuriem ir saslimšanas simptomi, laikus veikt Covid-19 analīzes, Veselības ministrija lēmusi līdz 6. aprīlim pagarināt termiņu, līdz kuram uz testu var pieteikties bez ārsta nosūtījuma.