Uzsākta vakcinācija pret Covid-19

Šodien, 12.janvārī SIA ,,Preiļu slimnīca” uzsāk iestādē strādājošo ārstniecības personu, ārstniecības atbalsta personu un darbinieku, kuri, pildot darba pienākumus nonāk ciešā saskarē ar pacientiem, kā arī ģimenes ārsta praksēs nodarbināto ārstniecības personu vakcināciju pret Covid-19. SIA “Preiļu slimnīca” kapacitāte ļauj vakcinēt 15-20 cilvēkus dienā.

Pieteikšanās un vakcinācijas norise

Vakcināciju veic sertificēts ārsta palīgs Veronika Soboļeva. Pieteikties vakcinācijai var sazinoties pa tālr. 28234496 / 25924251 vai vakcinacija@preiluslimnica.lv

Vakcinācijas kabinets Nr.108 atrodas poliklīnikā, I. stāvā.

Vakcinācijas kabineta darbinieks, sazvanoties, katrai personai paziņos precīzu vakcinēšanas laiku.

OBLIGĀTI! Līdzi personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un potēšanas pase.

Plašāka informācija par vakcīnu – šeit.

Pacientu biežāk uzdotie jautājumi par vakcīnām pret Covid-19 lasīt šeit.

kolaza.png

„SIA „Preiļu slimnīca” aici
Februāris
9.martā SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis.   Ja vēlies kļūt par donoru, līdzi ņem pasi vai ID karti un bankas konta numuru.
Februāris
SIA “Preiļu slimnīca” ir noslēgusi līgumu par piegādi un aprīlī saņems jaunu aprīkojumu rehabilitācijas nodaļai.
Februāris
Saglabājot iespēju iedzīvotājiem, kuriem ir saslimšanas simptomi, laikus veikt Covid-19 analīzes, Veselības ministrija lēmusi līdz 6. aprīlim pagarināt termiņu, līdz kuram uz testu var pieteikties bez ārsta nosūtījuma.