Mobilais mamogrāfs janvārī

Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi!

Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīkots autobuss, kura pieejamība izbraukumos atvieglo iedzīvotājiem iespēju saņemt augstvērtīgu mamogrāfijas izmeklējumu dzīvesvietas tuvumā, Latvijas reģionos.

SIA "Daugavpils reģionālā slimnīca" valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumums:

1. Valsts krūšu dziedzeru audzēja skrīninga ietvaros sievietēm ar speciālām Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstulēm - izmeklējumu veic BEZ MAKSAS.

2. Diagnostiskais izmeklējums ar ārsta nosūtījumu (jāmaksā pacienta iemaksa - EUR 3,00).

AKCIJA! D vitamīna analīzes - EUR 6,00, kā arī veicam visu veidu analīzes. Analīžu rezultātus saņemsiet Jums ērtākā veidā. Tālrunis uzziņām 26212236.

Pakalpojumu sniegšanas laikā tiks ievēroti visi higēniskie un pretepidēmiskie aizsardzības pasākumi, kā arī pacientiem tiks izsniegti individuālās aizsardzības līdzekļi.

Atrodoties gaidīšanas rindā uz izmeklējumiem, lūdzam ievērot distanci!

Veicam izmeklējumus bez iepriekšēja pieraksta!

Mobilā mamogrāfa izbraukums Preiļos notiks 2021.gada 9.janvārī.

Preiļu slimnīca, Raiņa bulvāris 13, Preiļi

no plkst. 16.00 līdz plkst. 17.00

Tālrunis uzziņām: 26458044

Copy of Gender Reveal Matching Thank You - Made with PosterMyWall.jpg

„SIA „Preiļu slimnīca” aici
Februāris
9.martā SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis.   Ja vēlies kļūt par donoru, līdzi ņem pasi vai ID karti un bankas konta numuru.
Februāris
SIA “Preiļu slimnīca” ir noslēgusi līgumu par piegādi un aprīlī saņems jaunu aprīkojumu rehabilitācijas nodaļai.
Februāris
Saglabājot iespēju iedzīvotājiem, kuriem ir saslimšanas simptomi, laikus veikt Covid-19 analīzes, Veselības ministrija lēmusi līdz 6. aprīlim pagarināt termiņu, līdz kuram uz testu var pieteikties bez ārsta nosūtījuma.