Aktīvā pēcpusdiena - Vingrinājumi sēdoša darba veicējiem

Veselības nedēļas ietvaros 21. oktobrī medicīnas fitnesa centrā "PS Fit" aktīvā pēcpusdiena kopā ar sertificētu fizioterapeiti "Vingrinājumi sēdoša darba veicējiem darbavietā un mājās".🧘‍♀️🏃‍♂️

Vietu skaits ierobežots (8 personām), tādēļ, ja interesē, tad steigšus piesakies pa tālr. 26413288

Copy of Fitness Instapost - Made with PosterMyWall (2).jpg

Novembris
Uzsākta pierakstu veikšana pie tehniskā ortopēda uz decembra mēnesi.
Novembris
  Svētki nebeidzas, drīzi pēc Latvijas valsts svētkiem esam sagaidījuši 400.jaundzimušo šajā gadā. Klāt ir arī brašo puišu kārta dzimt apaļajos skaitļos.
Novembris
SIA "Preiļu slimnīca" sveicot Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā, aicina brīvdienās būt piesardzīgiem, atbildīgiem un rūpēties par savu un savu tuvāko veselību. Informējam par SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas darba laiku pirmssvētku un svētku laikā:
Oktobris
Kādam šis rudens ir skaistais gaidību laiks, tāpēc mēs rūpējamies, lai māmiņas ir sagatavojušās dzemdībām. Sniedzam informāciju par dzemdībām un ar to saistītām tēmām. Lekcijas vada savas jomas speciālisti.