Veselības nedēļa

21.oktobrī - Lielajā Veselības diena, kura tiks veltīta sirds un asinsvadu saslimšanām, iedzīvotāji tiks informēti par sirds un asinsvadu veselību, nodrošinot izglītojošo sadaļu diskusijas/lekcijas veidā, kā arī saņemot konsultācijas, praktiskus ieteikumus sirds un asinsvadu slimību profilaksei.

22.oktobrī - Lielajā Veselības diena, kura tiks veltīta cilvēka psihiskajai veselībai, dalībniekiem būs iespēja noklausīties lekciju/diskusiju par cilvēka garīgo veselību, piedalīties praktiskās nodarbībās, kas sekmē garīgo slimību profilaksi.

Abās dienās no plkst. 16:00 līdz 19:00 būs iespēja veikt ekspress mērījumus un noteikt:
-Holesterīna līmeni asinīs (ierobežots skaists - 50 personas);
-Cukura līmeni asinīs (ierobežots skaists - 50 personas);
-Ķermeņa masas indeksu (neierobežoti);
-Asinsspiedienu un pulsu (neierobežoti).

Visas aktivitātes ir bezmaksas un aicinām ikvienu interesentu.

☎️Uz nodarbībām medicīnas fitnesa centrā "PS Fit" OBLIGĀTA IEPRIEKŠĒJA PIETEIKŠANĀS pa tālr. 26413288.

Rūpēsimies par savu veselību!

Veselibas_nedela_2020oktobris.jpg

Novembris
Uzsākta pierakstu veikšana pie tehniskā ortopēda uz decembra mēnesi.
Novembris
  Svētki nebeidzas, drīzi pēc Latvijas valsts svētkiem esam sagaidījuši 400.jaundzimušo šajā gadā. Klāt ir arī brašo puišu kārta dzimt apaļajos skaitļos.
Novembris
SIA "Preiļu slimnīca" sveicot Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā, aicina brīvdienās būt piesardzīgiem, atbildīgiem un rūpēties par savu un savu tuvāko veselību. Informējam par SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas darba laiku pirmssvētku un svētku laikā:
Oktobris
Kādam šis rudens ir skaistais gaidību laiks, tāpēc mēs rūpējamies, lai māmiņas ir sagatavojušās dzemdībām. Sniedzam informāciju par dzemdībām un ar to saistītām tēmām. Lekcijas vada savas jomas speciālisti.