Mobilais mamogrāfs maijā

Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi - 16.maijā.

Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīkots autobuss, kura pieejamība izbraukumos atvieglo iedzīvotājiem iespēju saņemt augstvērtīgu mamogrāfijas izmeklējumu dzīvesvietas tuvumā, Latvijas reģionos.

SIA "Daugavpils reģionālā slimnīca" valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumums:

1. Valsts krūšu dziedzeru audzēja skrīninga ietvaros sievietēm ar speciālām Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstulēm - izmeklējumu veic BEZ MAKSAS.

2. Diagnostiskais izmeklējums ar ārsta nosūtījumu (jāmaksā pacienta iemaksa - EUR 3,00).

AKCIJA! D vitamīna analīzes - EUR 5,00, kā arī veicam visu veidu analīzes. Analīžu rezultātus saņemsiet Jums ērtākā veidā. Tālrunis uzziņām 26212236.

Pakalpojumu sniegšanas laikā tiks ievēroti visi higēniskie un pretepidēmiskie aizsardzības pasākumi, kā arī pacientiem tiks izsniegti individuālās aizsardzības līdzekļi.

Atrodoties gaidīšanas rindā uz izmeklējumiem, lūdzam ievērot 2 metru distanci!

Veicam izmeklējumus bez iepriekšēja pieraksta!

Mobilā mamogrāfa izbraukums Preiļos notiks 2020.gada 16.maijā.

Preiļu slimnīca, Raiņa bulvāris, Preiļi

no plkst. 16.00 līdz plkst. 17.00

Tālrunis uzziņām: 26458044

DSC_0365_1-1.jpg

Septembris
❤️Šodien visā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules Sirds diena. SIA „Preiļu slimnīca” aicina iedzīvotājus pievērst uzmanību sirds veselībai, īpaši pašreizējās pandēmijas laikā rūpes par savu sirdi ir kļuvušas svarīgākas kā jebkad agrāk.❤️
Septembris
🧡Aizvadīta Vispasaules fizioterapijas diena, kura katru gadu tiek atzīmēta 8.septembrī. Par godu šai dienai visā Latvijā tiek aktualizēta fizioterapijas būtiskā nozīme cilvēka veselības, kustīguma un neatkarības saglabāšanā.
Septembris
SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas ēkā šonedēļ durvis vērusi kafejnīca.
Kafenīca aicina baudīt maltīti gan SIA "Preiļu slimnīca" darbiniekus, gan arī apmeklētājus.
Septembris
Pēdējais vasaras mēnesis Preiļu dzemdību nodaļā bijis visai ražens, pasaulē nākuši 40 bērniņi. 👶Šogad kopā jau 301 jaundzimušais, par kuriem priecājas gan viņu laimīgie vecāki, gan arī mediķi.