Par poliklīnikas darba laiku maija svētkos

Informējam par SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas darba laiku maija svētkos...

30.aprīlis - saīsinātā darba diena, no plkst. 8.00 līdz plkst. 15.00;

1. un 4. maijs - svētku brīvdienas.

Uzņemšanas nodaļa turpinās darbu arī šajā laikā un pieņems pacientus kā ierasts, nepārtraukti visu diennakti. Tālrunis uzziņām: 65307753.

☀️Lai silti un veselīgi šie pavasara svētki ikvienam!
🏠Aicinām būt atbildīgiem, arī svētku brīvdienās paliekam mājās, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus!

PAZINOJUMS_par_poliklinikas_darba_laiku_MAIJA_svetkos_2017_-page-001.jpg

Maijs
17. jūnijā SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis. Ja vēlies kļūt par donoru, līdzi ņem pasi vai ID karti un bankas konta numuru.
Maijs
"Māmiņu skolas" nodarbības. Nodarbību tēmas:
Maijs
SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 150. mazulis - meitenīte vārdā Paulīna.❤️ Mazo dāmīti mājās ar nepacietību gaida 2 braši brāļi, mīļa māsa un tētis.
Maijs
Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi - 16.maijā. Mobilais digitāla