COVID-19 analīžu nodošanas punkts Latgalē

Informējam, ka pacientiem valsts apmaksātu COVID-19 analīžu veikšanai pēc iepriekšēja pieraksta ir iespēja ar savu automašīnu doties uz citiem analīšu nodošanas punktiem ārpus Rīgas. Iepriekš piezvanot un pierakstoties pa tālruni 8303. Ar kājām, sabiedrisko transportu vai taksometru ierasties aizliegts!

Latgales iedzīvotājiem tuvākais analīžu nodošanas punkts ir Daugavpils, Olimpiskā centra sporta medicīnas telpās. (Adrese: Daugavpils, stadiona iela 1).

Analīžu nodošanas punkta darba laiks: katru dienu no plkst. 9:00 līdz plkst. 19:00.

Vairāk informācijas: Nacionālais Veselības Dienests

Copy of Thanksgiving wishes - Made with PosterMyWall.jpg

Maijs
17. jūnijā SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis. Ja vēlies kļūt par donoru, līdzi ņem pasi vai ID karti un bankas konta numuru.
Maijs
"Māmiņu skolas" nodarbības. Nodarbību tēmas:
Maijs
SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 150. mazulis - meitenīte vārdā Paulīna.❤️ Mazo dāmīti mājās ar nepacietību gaida 2 braši brāļi, mīļa māsa un tētis.
Maijs
Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi - 16.maijā. Mobilais digitāla