Karantīna SIA "Preiļu slimnīca" nodaļās

SIA "Preiļu slimnīca" sākot ar šodienu (13.martu) brīdina par KARANTĪNU nodaļās, pamatojoties uz valstī izsludināto ārkārtas situāciju.

Aicinām iedzīvotājus izvēlēties uzticamus informācijas avotus un sekot līdzi aktuālajām ziņām:
• Slimību profilakses un kontroles centrs (www.spkc.gov.lv);
• Veselības ministrija (www.vm.gov.lv).

Ja esi persona, kura ir apmeklējusi Covid infekcijas skartās valstis, esi bijis tuvā kontaktā ar inficēto un ir novērojami infekcijas simptomi, NEKAVĒJOTIES zvani uz 113!!!

💦🖐🏠Saglabāsim mieru un būsim atbildīgi pret savu un apkārtējo veselību! Regulāri ievērojam profilaktiskos pasākumus, mazgājam rokas, vēdinām telpas un dezinficējam virsmas!

Copy of CoronaVirus Awareness Conference Instagram Im - Made with PosterMyWall (2).jpg

Septembris
❤️Šodien visā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules Sirds diena. SIA „Preiļu slimnīca” aicina iedzīvotājus pievērst uzmanību sirds veselībai, īpaši pašreizējās pandēmijas laikā rūpes par savu sirdi ir kļuvušas svarīgākas kā jebkad agrāk.❤️
Septembris
🧡Aizvadīta Vispasaules fizioterapijas diena, kura katru gadu tiek atzīmēta 8.septembrī. Par godu šai dienai visā Latvijā tiek aktualizēta fizioterapijas būtiskā nozīme cilvēka veselības, kustīguma un neatkarības saglabāšanā.
Septembris
SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas ēkā šonedēļ durvis vērusi kafejnīca.
Kafenīca aicina baudīt maltīti gan SIA "Preiļu slimnīca" darbiniekus, gan arī apmeklētājus.
Septembris
Pēdējais vasaras mēnesis Preiļu dzemdību nodaļā bijis visai ražens, pasaulē nākuši 40 bērniņi. 👶Šogad kopā jau 301 jaundzimušais, par kuriem priecājas gan viņu laimīgie vecāki, gan arī mediķi.