Karantīna SIA "Preiļu slimnīca" nodaļās

SIA "Preiļu slimnīca" sākot ar šodienu (13.martu) brīdina par KARANTĪNU nodaļās, pamatojoties uz valstī izsludināto ārkārtas situāciju.

Aicinām iedzīvotājus izvēlēties uzticamus informācijas avotus un sekot līdzi aktuālajām ziņām:
• Slimību profilakses un kontroles centrs (www.spkc.gov.lv);
• Veselības ministrija (www.vm.gov.lv).

Ja esi persona, kura ir apmeklējusi Covid infekcijas skartās valstis, esi bijis tuvā kontaktā ar inficēto un ir novērojami infekcijas simptomi, NEKAVĒJOTIES zvani uz 113!!!

💦🖐🏠Saglabāsim mieru un būsim atbildīgi pret savu un apkārtējo veselību! Regulāri ievērojam profilaktiskos pasākumus, mazgājam rokas, vēdinām telpas un dezinficējam virsmas!

Copy of CoronaVirus Awareness Conference Instagram Im - Made with PosterMyWall (2).jpg

Marts
Atbilstoši Veselības ministrijas 2020. gada 25.
Marts
📋Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka turpmāk iedzīvotāji, kuri nodevuši analīzes COVID-19 infekcijas noteikšanai un to rezultāts būs negatīvs, informāciju saņems un varēs apskatīt E-veselības portālā, savukārt, pozitīva rezultāta gadījumā joprojām da
Marts
Lai pasargātu pacientus un mediķus no iespējamas inficēšanās ar COVID-19, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, līdz ārkārtējās situācijas beigām būs daļēji ierobežoti veselības aprūpes pakalpojumi gan valsts, gan privātajās ārstniecības iestādēs.
Marts
Valsts kanceleja izveidojusi tīmekļvietni "covid19.gov.lv", kur iedzīvotāji varēs rast atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem un tālruņa numuriem saistībā ar COVID-19 infekcijas uzliesmojumu un tā radīto ietekmi dažādās jomās.
Marts
Informējam, ka pacientiem valsts apmaksātu COVID-19 analīžu veikšanai pēc iepriekšēja pieraksta ir iespēja ar savu automašīnu doties uz citiem analīšu nodošanas punktiem ārpus Rīgas. Iepriekš piezvanot un pierakstoties pa tālruni 8303.