Sarkanā Krusta Preiļu komitejas dāvana dzemdību nodaļai

Pāris dienas atpakaļ saņēmām lielu pārsteiguma kasti no Sarkanā Krusta Preiļu komitejas. Šī apjomīgā kaste bija pilna ar grabulīšiem, kas tiks dāvināti jaundzimušajiem, kuri dzims SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā.

Šīs rotaļlietas tiks pievienotas "Mazuļa dārgumu lāde" saturam, ko jau kādu laiku nopārtraukti saņem katrs pie mums dzimušais mazulis.

Esam no sirds pateicīgi Sarkanā Krusta Preiļu komitejai par sirds darbu, ko darāt, jo labie darbi atgriežas dubultā. Kā arī liels paldies visiem sadarbības partneriem, kuri ar prieku iesaistās, atsaucas un atbalsta mūs ar dažādām noderīgām lietām, materiāliem no savas puses, kas nonāk lādītēs un ir pirmā dāvana jaundzimušajam.

Darīsim labus darbus kopā!❤️

Marts
Atbilstoši Veselības ministrijas 2020. gada 25.
Marts
📋Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka turpmāk iedzīvotāji, kuri nodevuši analīzes COVID-19 infekcijas noteikšanai un to rezultāts būs negatīvs, informāciju saņems un varēs apskatīt E-veselības portālā, savukārt, pozitīva rezultāta gadījumā joprojām da
Marts
Lai pasargātu pacientus un mediķus no iespējamas inficēšanās ar COVID-19, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, līdz ārkārtējās situācijas beigām būs daļēji ierobežoti veselības aprūpes pakalpojumi gan valsts, gan privātajās ārstniecības iestādēs.
Marts
Valsts kanceleja izveidojusi tīmekļvietni "covid19.gov.lv", kur iedzīvotāji varēs rast atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem un tālruņa numuriem saistībā ar COVID-19 infekcijas uzliesmojumu un tā radīto ietekmi dažādās jomās.
Marts
Informējam, ka pacientiem valsts apmaksātu COVID-19 analīžu veikšanai pēc iepriekšēja pieraksta ir iespēja ar savu automašīnu doties uz citiem analīšu nodošanas punktiem ārpus Rīgas. Iepriekš piezvanot un pierakstoties pa tālruni 8303.