"Krūšu pašpārbaude" 26.februārī SIA "Preiļu slimnīca"

Lielās veselības dienas ietvaros, 26. februārī, plkst. 16:40, dzemdību speciāliste – ginekoloģe Dr. Svetlana Morozova aicina sievietes apmeklēt darbnīcu “Krūšu pašpārbaude”. Darbnīcas laikā būs iespējams uzzināt, kāpēc ir svarīgi regulāri veikt krūšu pašpārbaudi un kā to darīt.

Darbnīca notiks medicīnas fitnesa centrā “PS Fit”, Raiņa bulvārī 13.

Kāpēc tas ir svarīgi?

Krūšu vēzis ir pirmais izplatītākais vēža veids, no kura visbiežāk mirst sievietes gan Latvijā, gan citviet pasaulē. Regulāras krūšu pārbaudes pie ginekologa un pašpārbaudes mājās ļauj vēzi diagnosticēt agrīnā stadijā, nodrošinot laicīgu ārstēšanu, kā arī dzīves kvalitātes saglabāšanos pēc ārstēšanas beigām.

Rūpēsimies par savu veselību pašas!

Marts
Atbilstoši Veselības ministrijas 2020. gada 25.
Marts
📋Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka turpmāk iedzīvotāji, kuri nodevuši analīzes COVID-19 infekcijas noteikšanai un to rezultāts būs negatīvs, informāciju saņems un varēs apskatīt E-veselības portālā, savukārt, pozitīva rezultāta gadījumā joprojām da
Marts
Lai pasargātu pacientus un mediķus no iespējamas inficēšanās ar COVID-19, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, līdz ārkārtējās situācijas beigām būs daļēji ierobežoti veselības aprūpes pakalpojumi gan valsts, gan privātajās ārstniecības iestādēs.
Marts
Valsts kanceleja izveidojusi tīmekļvietni "covid19.gov.lv", kur iedzīvotāji varēs rast atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem un tālruņa numuriem saistībā ar COVID-19 infekcijas uzliesmojumu un tā radīto ietekmi dažādās jomās.
Marts
Informējam, ka pacientiem valsts apmaksātu COVID-19 analīžu veikšanai pēc iepriekšēja pieraksta ir iespēja ar savu automašīnu doties uz citiem analīšu nodošanas punktiem ārpus Rīgas. Iepriekš piezvanot un pierakstoties pa tālruni 8303.