Tiek atcelta gripas karantīna SIA "Preiļu slimnīca"

Tiek atcelti gripas karantīnas ierobežojumi SIA "Preiļu slimnīca" telpās.

Ņemot vērā, ka samazinās saslimstība ar gripu un akūtām augšējo elpceļu vīrusu infekcijām, no šī gada 19.februāra tiek atcelta gripas karantīna un ar to saistītie ierobežojumi attiecībā uz pacientu apmeklējumiem stacionārā SIA "Preiļu slimnīca".

Gripas karantīna SIA "Preiļu slimnīca" bija spēkā kopš šī gada 9. janvāra.

Neskatoties uz ierobežojumu atcelšanu, tupināsim saudzēt savu un savu tuvinieku veselību!

Marts
Atbilstoši Veselības ministrijas 2020. gada 25.
Marts
📋Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka turpmāk iedzīvotāji, kuri nodevuši analīzes COVID-19 infekcijas noteikšanai un to rezultāts būs negatīvs, informāciju saņems un varēs apskatīt E-veselības portālā, savukārt, pozitīva rezultāta gadījumā joprojām da
Marts
Lai pasargātu pacientus un mediķus no iespējamas inficēšanās ar COVID-19, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, līdz ārkārtējās situācijas beigām būs daļēji ierobežoti veselības aprūpes pakalpojumi gan valsts, gan privātajās ārstniecības iestādēs.
Marts
Valsts kanceleja izveidojusi tīmekļvietni "covid19.gov.lv", kur iedzīvotāji varēs rast atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem un tālruņa numuriem saistībā ar COVID-19 infekcijas uzliesmojumu un tā radīto ietekmi dažādās jomās.
Marts
Informējam, ka pacientiem valsts apmaksātu COVID-19 analīžu veikšanai pēc iepriekšēja pieraksta ir iespēja ar savu automašīnu doties uz citiem analīšu nodošanas punktiem ārpus Rīgas. Iepriekš piezvanot un pierakstoties pa tālruni 8303.