Ēnu diena 2020 SIA "Preiļu slimnīca"

12. februārī visā Latvijā norisinājās "JA Latvia" organizētais ikgadējais karjeras izglītības pasākums "Ēnu diena". Arī SIA "Preiļu slimnīca" iesaistījās Ēnu dienā 2020, sniedzot iespēju 18 jauniešiem "ēnot" astoņus SIA ""Preiļu slimnīca" gan medicīnas, gan administrācijas darbiniekus. Ēnotāji pārstāvēja Preiļu, Aglonas, Rēzeknes, Daugavpils, Līvānu, Jēkabpils un Ludzas novadus.

Kā atklāj Ēnu dienas apkopotā statistika, šogad medicīnas nozare ir piedzīvojusi īpašu popularitāti. Paaugstināta interese novērojama rezultātos - starp 10 pieprasītājakām profesijām 4 pārstāv medicīnas nozari.

Preiļu slimnīcā skolēni ēnoja slimnīcas galveno ārstu, pediatru, ginekologu, vecmāti, terapijas nodaļas vadītāju - internistu, ergoterapeitu, fizioterapeitu, masieri, kā arī pāris ēnotāji iepazinās ar administratīvā darba pienākumiem medicīnas iestādē, ēnojot sabiedrisko attiecību speciālistu un datorsistēmu administratoru.

Dienas gaitā skolēni devās ekskursijā, iepazīstot slimnīcu, padziļināti pētīja sev interesējošā speciālista darba pienākumus, aktīvi iesaistoties uzdeva jautājumus. Atbalstot aktīvu dzīvesveidu, jauniešiem bija iespēja piedalīties kopīgā vingrošanā ar fizioterapeitu. Dienas noslēgumā jaunieši tikās uz kopīgu tējas pauzi, lai dalītos ar Ēnu dienas iespaidiem un pārbaudītu pamatzināšanas medicīnas nozarē. Ēnu dienas ietvaros skolēni varēja iepazīt Preiļu slimnīcu, kas kādu dienu varētu kļūt par viņu darba vietu.

SIA "Preiļu slimnīca" priecājas par ēnotāju izrādīto interesi un novēl ēnotājiem mērķtiecīgi virzīties uz priekšu, veidojot savu karjeru, lai sasniegtu iecerēto!

Paldies personālam par atsaucību un vēlmi iepazīstināt skolēnus ar savu darbu slimnīcā!

Uz tikšanos nākamājās ēnu dienās!

Augusts
📌Kas ir slinga terapija?
Slinga terapija jeb elastīgo saišu terapija ir fizioterapijas metode, kuru pielieto pacientu rehabilitācijas procesā, izmantojot speciālu aprīkojumu.
Augusts
SIA "Preiļu slimnīca" aicina darbā MEDICĪNAS MĀSU darbam ambulatorajā daļā (dienas darbs) 1,0 slodze uz nenoteiktu laiku.   Prasības pretendentiem/-ēm:
Jūlijs
Izmanto iespēju, tiec pie ārsta brīvdienā!   Ginekoloģe Svetlana Morozova pieņems pacientus sestdienās SIA “Preiļu slimnīca” 213. kabinetā pēc iepriekšējā pieraksta.
Jūlijs
Lai papildinātu savas zināšanas par gaidību laiku, pilnvērtīgi sagatavotos dzemdībām, uzzinātu par mazuļa aprūpi un krūts ēdināšanu, kā arī gūtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, aicinām jūs apmeklēt nodarbību ciklu topošajiem vecākiem.👩‍❤️‍👨
Jūlijs
Veselīga meitenīte pasaulē nāca 26.jūlija rītā, sver 3 kilogramus un ir 52 cm gara.❤️ Daugavpilieši Olga un Valērijs Drabo sagaidījuši savu pirmdzimto – meitiņu. Jaundzimušajai dots vārdiņš Poļina.👼
‼️‼️‼️PIETEIKŠANĀS IR NOSLĒGUSIES‼️‼️‼️
Vietas aizpildītas, grupa ir nokomplektēta.   Komplektējam bezmaksas apmācību grupu! Profesija - medmāsas palīgs!