Ēnu diena 2020 SIA "Preiļu slimnīca"

12. februārī visā Latvijā norisinājās "JA Latvia" organizētais ikgadējais karjeras izglītības pasākums "Ēnu diena". Arī SIA "Preiļu slimnīca" iesaistījās Ēnu dienā 2020, sniedzot iespēju 18 jauniešiem "ēnot" astoņus SIA ""Preiļu slimnīca" gan medicīnas, gan administrācijas darbiniekus. Ēnotāji pārstāvēja Preiļu, Aglonas, Rēzeknes, Daugavpils, Līvānu, Jēkabpils un Ludzas novadus.

Kā atklāj Ēnu dienas apkopotā statistika, šogad medicīnas nozare ir piedzīvojusi īpašu popularitāti. Paaugstināta interese novērojama rezultātos - starp 10 pieprasītājakām profesijām 4 pārstāv medicīnas nozari.

Preiļu slimnīcā skolēni ēnoja slimnīcas galveno ārstu, pediatru, ginekologu, vecmāti, terapijas nodaļas vadītāju - internistu, ergoterapeitu, fizioterapeitu, masieri, kā arī pāris ēnotāji iepazinās ar administratīvā darba pienākumiem medicīnas iestādē, ēnojot sabiedrisko attiecību speciālistu un datorsistēmu administratoru.

Dienas gaitā skolēni devās ekskursijā, iepazīstot slimnīcu, padziļināti pētīja sev interesējošā speciālista darba pienākumus, aktīvi iesaistoties uzdeva jautājumus. Atbalstot aktīvu dzīvesveidu, jauniešiem bija iespēja piedalīties kopīgā vingrošanā ar fizioterapeitu. Dienas noslēgumā jaunieši tikās uz kopīgu tējas pauzi, lai dalītos ar Ēnu dienas iespaidiem un pārbaudītu pamatzināšanas medicīnas nozarē. Ēnu dienas ietvaros skolēni varēja iepazīt Preiļu slimnīcu, kas kādu dienu varētu kļūt par viņu darba vietu.

SIA "Preiļu slimnīca" priecājas par ēnotāju izrādīto interesi un novēl ēnotājiem mērķtiecīgi virzīties uz priekšu, veidojot savu karjeru, lai sasniegtu iecerēto!

Paldies personālam par atsaucību un vēlmi iepazīstināt skolēnus ar savu darbu slimnīcā!

Uz tikšanos nākamājās ēnu dienās!

Februāris
Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi. Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīko
Februāris
Pirmdien, 23.martā, Preiļu slimnīcā Vēnu diena. Pieņems DR. MAURIŅA VĒNU UN LĀZERMEDICĪNAS KLĪNIKAS ķirurgs, flebologs Dr. Rets Vīgants. Specializējies venozās un limfātiskās sistēmas slimību diagnostikā un ārstēšanā - konvenciālās operācijās un lāzeroperācijās, kā arī skleroterapijā.
Februāris
Lielās veselības dienas ietvaros - aromterapija onkoloģijas pacientiem SIA "Preiļu slimnīca" medicīnas un fitnesa centra "PS Fit" telpās 26.februārī no plkst.18:30 līdz 20:00.
Februāris
Katru gadu 4. februārī visā pasaulē atzīmē Pasaules Pretvēža dienu, kuras mērķis ir veicināt iedzīvotāju izpratni un zināšanas par onkoloģiskām saslimšanām, onkoloģisko slimību profilaksi, laicīgu to atklāšanu un ārstēšanas uzsākšanu.
Janvāris
"Māmiņu skolas" nodarbības esošajiem un jaunajiem vecākiem. Noderīga informācija gan mammām, gan tētiem. Izglītojošas lekcijas, noderīgi padomi, pieredze un informatīvu izdevumu pieejamība. Nodarbību tēmas: