Aromterapija

Lielās veselības dienas ietvaros - aromterapija onkoloģijas pacientiem SIA "Preiļu slimnīca" medicīnas un fitnesa centra "PS Fit" telpās 26.februārī no plkst.18:30 līdz 20:00.

Aromterapija ir holistiska medicīnas metode, kuras mērķis ir iedarboties gan uz fizisko ķermeni, gan uz prātu, gan uz dvēseli, koncentrējoties nevis uz simptomiem, bet gan uz cilvēka labsajūtas un harmonijas atjaunošanu un tad organisms pats tiek galā ar slimībām. Holistiskā aromterapija balstās uz to, lai uzturētu cilvēka dabisko veselību, bet saslimšanas gadījumā viņu ārstētu ar dabiskām metodēm.

Aromterapijas jēdziena pamatā ir ārstēšana ar aromātu jeb smaržu.🌸🌷🌺🌼Copy of Essential Oils Class Flyer - Made with PosterMyWall.jpg

Augusts
📌Kas ir slinga terapija?
Slinga terapija jeb elastīgo saišu terapija ir fizioterapijas metode, kuru pielieto pacientu rehabilitācijas procesā, izmantojot speciālu aprīkojumu.
Augusts
SIA "Preiļu slimnīca" aicina darbā MEDICĪNAS MĀSU darbam ambulatorajā daļā (dienas darbs) 1,0 slodze uz nenoteiktu laiku.   Prasības pretendentiem/-ēm:
Jūlijs
Izmanto iespēju, tiec pie ārsta brīvdienā!   Ginekoloģe Svetlana Morozova pieņems pacientus sestdienās SIA “Preiļu slimnīca” 213. kabinetā pēc iepriekšējā pieraksta.
Jūlijs
Lai papildinātu savas zināšanas par gaidību laiku, pilnvērtīgi sagatavotos dzemdībām, uzzinātu par mazuļa aprūpi un krūts ēdināšanu, kā arī gūtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, aicinām jūs apmeklēt nodarbību ciklu topošajiem vecākiem.👩‍❤️‍👨
Jūlijs
Veselīga meitenīte pasaulē nāca 26.jūlija rītā, sver 3 kilogramus un ir 52 cm gara.❤️ Daugavpilieši Olga un Valērijs Drabo sagaidījuši savu pirmdzimto – meitiņu. Jaundzimušajai dots vārdiņš Poļina.👼
‼️‼️‼️PIETEIKŠANĀS IR NOSLĒGUSIES‼️‼️‼️
Vietas aizpildītas, grupa ir nokomplektēta.   Komplektējam bezmaksas apmācību grupu! Profesija - medmāsas palīgs!