Jauna izstāde mūsu mākslas telpā "Latgales ainava"

SIA "Preiļu slimnīca" mākslas telpā (poliklīnikas 2.stāvs) lielformāta foto darbu izstāde "Latgales ainava", kas tika veltīta Latvijas simtgadei. Iedvesmojoši fotostāsti ar mūsu Latgales dabas ainavām, kas iemūžinātas dažādos gadalaikos.

Kas ir Latgales ainava? Tas ir tas, ko mēs redzam ikdienā, redzam to, kā tas mainās. Latgales ainava nav iedomājama bez ezeru zilajām acīm, miglas vāliem pļavās, krucifiksiem ceļa malās, paugurainajiem tīrumiem un bērzu birzīm. Ainava atspoguļo mūsu vērtības un kultūru.

/ Foto konkursa katalogs "Latgales ainava"/

Paldies Latgales fotogrāfu biedrības vadītājam Igoram Pličam par atsaucību un iespaidīgajiem darbiem, kas šobrīd priecē SIA "Preiļu slimnīca" pacientus un viesus.

Vairāk darbu apskatāms foto konkursa katalogā un darbu apkopotajā grāmatā "Latgales ainava". Katalogs un grāmata pieejami apskatei darba dienās māksas telpas sākumā (rehabilitācijas nodaļās reģistratūrā).

Grāmatu "Latgales ainava" ir iespējams iegādāties, vēršoties pie Latgales fotogrāfu biedrības vadītāja Igora Pliča.

Lai bauda acīm!

Februāris
Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi. Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīko
Februāris
Pirmdien, 23.martā, Preiļu slimnīcā Vēnu diena. Pieņems DR. MAURIŅA VĒNU UN LĀZERMEDICĪNAS KLĪNIKAS ķirurgs, flebologs Dr. Rets Vīgants. Specializējies venozās un limfātiskās sistēmas slimību diagnostikā un ārstēšanā - konvenciālās operācijās un lāzeroperācijās, kā arī skleroterapijā.
Februāris
12. februārī visā Latvijā norisinājās "JA Latvia" organizētais ikgadējais karjeras izglītības pasākums "Ēnu diena". Arī SIA "Preiļu slimnīca" iesaistījās Ēnu dienā 2020, sniedzot iespēju 18 jauniešiem "ēnot" astoņus SIA ""Preiļu slimnīca" gan medicīnas, gan administrācijas darbiniekus.
Februāris
Lielās veselības dienas ietvaros - aromterapija onkoloģijas pacientiem SIA "Preiļu slimnīca" medicīnas un fitnesa centra "PS Fit" telpās 26.februārī no plkst.18:30 līdz 20:00.
Februāris
Katru gadu 4. februārī visā pasaulē atzīmē Pasaules Pretvēža dienu, kuras mērķis ir veicināt iedzīvotāju izpratni un zināšanas par onkoloģiskām saslimšanām, onkoloģisko slimību profilaksi, laicīgu to atklāšanu un ārstēšanas uzsākšanu.
Janvāris
"Māmiņu skolas" nodarbības esošajiem un jaunajiem vecākiem. Noderīga informācija gan mammām, gan tētiem. Izglītojošas lekcijas, noderīgi padomi, pieredze un informatīvu izdevumu pieejamība. Nodarbību tēmas: