Jauna izstāde mūsu mākslas telpā "Latgales ainava"

SIA "Preiļu slimnīca" mākslas telpā (poliklīnikas 2.stāvs) lielformāta foto darbu izstāde "Latgales ainava", kas tika veltīta Latvijas simtgadei. Iedvesmojoši fotostāsti ar mūsu Latgales dabas ainavām, kas iemūžinātas dažādos gadalaikos.

Kas ir Latgales ainava? Tas ir tas, ko mēs redzam ikdienā, redzam to, kā tas mainās. Latgales ainava nav iedomājama bez ezeru zilajām acīm, miglas vāliem pļavās, krucifiksiem ceļa malās, paugurainajiem tīrumiem un bērzu birzīm. Ainava atspoguļo mūsu vērtības un kultūru.

/ Foto konkursa katalogs "Latgales ainava"/

Paldies Latgales fotogrāfu biedrības vadītājam Igoram Pličam par atsaucību un iespaidīgajiem darbiem, kas šobrīd priecē SIA "Preiļu slimnīca" pacientus un viesus.

Vairāk darbu apskatāms foto konkursa katalogā un darbu apkopotajā grāmatā "Latgales ainava". Katalogs un grāmata pieejami apskatei darba dienās māksas telpas sākumā (rehabilitācijas nodaļās reģistratūrā).

Grāmatu "Latgales ainava" ir iespējams iegādāties, vēršoties pie Latgales fotogrāfu biedrības vadītāja Igora Pliča.

Lai bauda acīm!

Augusts
📌Kas ir slinga terapija?
Slinga terapija jeb elastīgo saišu terapija ir fizioterapijas metode, kuru pielieto pacientu rehabilitācijas procesā, izmantojot speciālu aprīkojumu.
Augusts
SIA "Preiļu slimnīca" aicina darbā MEDICĪNAS MĀSU darbam ambulatorajā daļā (dienas darbs) 1,0 slodze uz nenoteiktu laiku.   Prasības pretendentiem/-ēm:
Jūlijs
Izmanto iespēju, tiec pie ārsta brīvdienā!   Ginekoloģe Svetlana Morozova pieņems pacientus sestdienās SIA “Preiļu slimnīca” 213. kabinetā pēc iepriekšējā pieraksta.
Jūlijs
Lai papildinātu savas zināšanas par gaidību laiku, pilnvērtīgi sagatavotos dzemdībām, uzzinātu par mazuļa aprūpi un krūts ēdināšanu, kā arī gūtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, aicinām jūs apmeklēt nodarbību ciklu topošajiem vecākiem.👩‍❤️‍👨
Jūlijs
Veselīga meitenīte pasaulē nāca 26.jūlija rītā, sver 3 kilogramus un ir 52 cm gara.❤️ Daugavpilieši Olga un Valērijs Drabo sagaidījuši savu pirmdzimto – meitiņu. Jaundzimušajai dots vārdiņš Poļina.👼
‼️‼️‼️PIETEIKŠANĀS IR NOSLĒGUSIES‼️‼️‼️
Vietas aizpildītas, grupa ir nokomplektēta.   Komplektējam bezmaksas apmācību grupu! Profesija - medmāsas palīgs!