Pakalpojumi

TRX piekares treniņsistēma - viens no jaunākajiem un efektīvākajiem treniņa konceptiem pasaulē. Treniņsistēma attīsta lokanību, spēku, izturību, īpaši stabilitāti un dziļo muskulatūru. Uzlabojas arī locītavu stabilitāte un mobilitāte, stāja, samazinās traumu risks. Treniņa laikā cilvēks, muskuļu noslodzei, izmanto pats savu masu.

Joga un Joga grūtniecēm - Vārds „joga” nozīmē „apvienot” jeb „savienot”, pēc būtības joga ir gan fiziskā ķermeņa, gan prāta atbrīvošana un saplūšana ar dievišķo jeb visumu. Hatha joga ir tas, ko vairums saprot ar jogu kopumā, proti, fiziskās veselības un formas uzlabošana ar vingrinājumu, pareizas elpošanas un meditācijas palīdzību.

Jauno vecāku skola Pirmsdzemdību kursi, kuri ir brīnišķīgs veids kā abiem jaunajiem vecākiem sagatavoties lielajam notikumam. Nodarbību cikls katru mēnesi atkārtojas un sastāv no četrām lekcijām, kas notiek 1., 2., 3. un 4. mēneša otrdienā plkst 10:00.

Lielās bumbas - vidējas intensitātes fitnesa nodarbība, kurā kā galvenais inventārs tiek izmantota fitnesa bumba. Labi attīsta kustību koordināciju un līdzsvaru. Daļa nodarbības notiek sēdus uz bumbas, kas palīdz nostiprināt ķermeņa dziļos muskuļus.

Treniņš sievietēm (ABS&Butt) - treniņš pielāgots īpaši sievietes ķermeņa vajadzībām un strādā ar tipiskajām problēmzonām. Vidēji augstas intensitātes treniņi, kurā tiek izmantots HIIT treniņu princips (augstas intensitātes intervālu treniņš). Šis treniņa veids nodrošina salīdzinoši ātrus un ievērojamus rezultātus.

Maijs
17. jūnijā SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis. Ja vēlies kļūt par donoru, līdzi ņem pasi vai ID karti un bankas konta numuru.
Maijs
"Māmiņu skolas" nodarbības. Nodarbību tēmas:
Maijs
SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 150. mazulis - meitenīte vārdā Paulīna.❤️ Mazo dāmīti mājās ar nepacietību gaida 2 braši brāļi, mīļa māsa un tētis.
Maijs
Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi - 16.maijā. Mobilais digitāla