Pakalpojumi

TRX piekares treniņsistēma - viens no jaunākajiem un efektīvākajiem treniņa konceptiem pasaulē. Treniņsistēma attīsta lokanību, spēku, izturību, īpaši stabilitāti un dziļo muskulatūru. Uzlabojas arī locītavu stabilitāte un mobilitāte, stāja, samazinās traumu risks. Treniņa laikā cilvēks, muskuļu noslodzei, izmanto pats savu masu.

Joga un Joga grūtniecēm - Vārds „joga” nozīmē „apvienot” jeb „savienot”, pēc būtības joga ir gan fiziskā ķermeņa, gan prāta atbrīvošana un saplūšana ar dievišķo jeb visumu. Hatha joga ir tas, ko vairums saprot ar jogu kopumā, proti, fiziskās veselības un formas uzlabošana ar vingrinājumu, pareizas elpošanas un meditācijas palīdzību.

Jauno vecāku skola Pirmsdzemdību kursi, kuri ir brīnišķīgs veids kā abiem jaunajiem vecākiem sagatavoties lielajam notikumam. Nodarbību cikls katru mēnesi atkārtojas un sastāv no četrām lekcijām, kas notiek 1., 2., 3. un 4. mēneša otrdienā plkst 10:00.

Lielās bumbas - vidējas intensitātes fitnesa nodarbība, kurā kā galvenais inventārs tiek izmantota fitnesa bumba. Labi attīsta kustību koordināciju un līdzsvaru. Daļa nodarbības notiek sēdus uz bumbas, kas palīdz nostiprināt ķermeņa dziļos muskuļus.

Treniņš sievietēm (ABS&Butt) - treniņš pielāgots īpaši sievietes ķermeņa vajadzībām un strādā ar tipiskajām problēmzonām. Vidēji augstas intensitātes treniņi, kurā tiek izmantots HIIT treniņu princips (augstas intensitātes intervālu treniņš). Šis treniņa veids nodrošina salīdzinoši ātrus un ievērojamus rezultātus.

Aprīlis
17. maijā ( Preiļu slimnīcā, Preiļos, Raiņa bulvārī 13) pieņems „DR. MAURIŅA VĒNU KLĪNIKAS” ĶIRURGS DR. Romāns Luņins.   ☎️Iepriekšēja pieteikšanās uz ārsta maksas konsultāciju pa tālruni: 67374747
Marts
Rehabilitācijas nodaļa kopš pagājušas nedēļas ir pieejams jauns aprīkojums.
Marts
Skābekļa joni – gaisa vitamīni, kas sniedz jaunu enerģijas lādiņu katrai organisma šūnai un palīdz pagriezt atpakaļ bioloģisko pulksteni. Negatīvie skābekļa joni palīdz saglabāt veselību un jaunību, labvēlīgi ietekmē sirds-asinsvadu sistēmu un cīnās pret vēzi.
Marts
SIA “Preiļu slimnīca” ir noslēgusi līgumus par piegādi un drīzumā saņems jaunu aprīkojumu operāciju blokam – 2 operāciju lampas un operāciju ga