Medicīnas fitnesa centrs

PS FIT - medicīnas fitnesa centrs ar plašu nodarbību klāstu, kas piemērots visiem vecumiem, dzimumiem un fiziskās sagatavotības stāvokļiem.

2018.gadā SIA "Preiļu slimnīca'' izveidotais medicīnas fitnesa centrs PS Fit atrodas īpaši izdevīgā vietā poliklīnikas pirmajā stāvā ar ieeju no Talsu ielas puses. Centrs ir domāts visiem fitnesa līmeņiem.

Nodarbības notiek no rīta, pusdienlaikā, bet galvenokārt pēcpusdienā un vakarā.

Pieteikšanās nodarbībām sūtot SMS vai zvanot pa tālruni -  26413288.

Februāris
Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi. Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīko
Februāris
Pirmdien, 23.martā, Preiļu slimnīcā Vēnu diena. Pieņems DR. MAURIŅA VĒNU UN LĀZERMEDICĪNAS KLĪNIKAS ķirurgs, flebologs Dr. Rets Vīgants. Specializējies venozās un limfātiskās sistēmas slimību diagnostikā un ārstēšanā - konvenciālās operācijās un lāzeroperācijās, kā arī skleroterapijā.
Februāris
12. februārī visā Latvijā norisinājās "JA Latvia" organizētais ikgadējais karjeras izglītības pasākums "Ēnu diena". Arī SIA "Preiļu slimnīca" iesaistījās Ēnu dienā 2020, sniedzot iespēju 18 jauniešiem "ēnot" astoņus SIA ""Preiļu slimnīca" gan medicīnas, gan administrācijas darbiniekus.
Februāris
Lielās veselības dienas ietvaros - aromterapija onkoloģijas pacientiem SIA "Preiļu slimnīca" medicīnas un fitnesa centra "PS Fit" telpās 26.februārī no plkst.18:30 līdz 20:00.
Februāris
Katru gadu 4. februārī visā pasaulē atzīmē Pasaules Pretvēža dienu, kuras mērķis ir veicināt iedzīvotāju izpratni un zināšanas par onkoloģiskām saslimšanām, onkoloģisko slimību profilaksi, laicīgu to atklāšanu un ārstēšanas uzsākšanu.
Janvāris
"Māmiņu skolas" nodarbības esošajiem un jaunajiem vecākiem. Noderīga informācija gan mammām, gan tētiem. Izglītojošas lekcijas, noderīgi padomi, pieredze un informatīvu izdevumu pieejamība. Nodarbību tēmas: