Medicīnas fitnesa centrs

PS FIT - medicīnas fitnesa centrs ar plašu nodarbību klāstu, kas piemērots visiem vecumiem, dzimumiem un fiziskās sagatavotības stāvokļiem.

2018.gadā SIA "Preiļu slimnīca'' izveidotais medicīnas fitnesa centrs PS Fit atrodas īpaši izdevīgā vietā poliklīnikas pirmajā stāvā ar ieeju no Talsu ielas puses. Centrs ir domāts visiem fitnesa līmeņiem.

Nodarbības notiek no rīta, pusdienlaikā, bet galvenokārt pēcpusdienā un vakarā.

Pieteikšanās nodarbībām sūtot SMS vai zvanot pa tālruni -  26413288.

Septembris
❤️Šodien visā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules Sirds diena. SIA „Preiļu slimnīca” aicina iedzīvotājus pievērst uzmanību sirds veselībai, īpaši pašreizējās pandēmijas laikā rūpes par savu sirdi ir kļuvušas svarīgākas kā jebkad agrāk.❤️
Septembris
🧡Aizvadīta Vispasaules fizioterapijas diena, kura katru gadu tiek atzīmēta 8.septembrī. Par godu šai dienai visā Latvijā tiek aktualizēta fizioterapijas būtiskā nozīme cilvēka veselības, kustīguma un neatkarības saglabāšanā.
Septembris
SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas ēkā šonedēļ durvis vērusi kafejnīca.
Kafenīca aicina baudīt maltīti gan SIA "Preiļu slimnīca" darbiniekus, gan arī apmeklētājus.
Septembris
Pēdējais vasaras mēnesis Preiļu dzemdību nodaļā bijis visai ražens, pasaulē nākuši 40 bērniņi. 👶Šogad kopā jau 301 jaundzimušais, par kuriem priecājas gan viņu laimīgie vecāki, gan arī mediķi.