Veselības veicināšanas diena Pelēčos

Šī gada 23.oktobrī tiks organizēta veselības profilakses diena Pelēču kultūras namā.

Dienas plāns:

• 12:00 Reģistrācija;
  • 12:00-17:00 Jautājumi ārstniecības speciālistiem un veselības rādījumu mērījumi:
    • asinsspiediens;
    • ķermeņa masas indekss;
    • cukura līmenis asinīs;
  • 14:00-15:00 Tikšanās ar neirologu dr. V.Katkeviču, lekcija "Riski un ietekmes faktori - insults"

Dalība pasākumā un mērījumu veikšana ir bezmaksas.

*Pasākums tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda līdzfinansēta 9.2.4 specifiskā atbalsta mērķa 9.2.4.2 pasākuma projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/078 “Pasākumi Preiļu novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

Maijs
17. jūnijā SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis. Ja vēlies kļūt par donoru, līdzi ņem pasi vai ID karti un bankas konta numuru.
Maijs
"Māmiņu skolas" nodarbības. Nodarbību tēmas:
Maijs
SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 150. mazulis - meitenīte vārdā Paulīna.❤️ Mazo dāmīti mājās ar nepacietību gaida 2 braši brāļi, mīļa māsa un tētis.
Maijs
Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi - 16.maijā. Mobilais digitāla