Šogad pirmais veselības veicināšanas pasākums Ārdavā!

Šī gada 9.oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta ciemā Ārdavā notiks  Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem.

Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.

Pasākuma laikā, visas dienas garumā dalībnieki varēs bez maksas veikt asinsspiediena mērījumus, noteikt ķermeņa masas indeksu un cukura līmeni asinīs, ko veiks SIA “Preiļu slimnīca” speciālisti. Kā arī noklausīties neirologa Valda Katkeviča lekciju par insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem un uzdot interesējošus jautājumus ārstiem.

Šogad šī ir pirmā Veselības profilakses diena Preiļu novadā, oktobrī paredzēti šādi pasākumi vēl Pelēču kultūras namā un Preiļu labklājības pārvaldes zālē.

Veselības profilakses dienu rīko SIA “Preiļu slimnīca” sadarbībā ar Preiļu novada domi Eiropas Sociālā fonda līdzfinansēta 9.2.4 specifiskā atbalsta mērķa 9.2.4.2 pasākuma projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/078 “Pasākumi Preiļu novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

Maijs
17. jūnijā SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis. Ja vēlies kļūt par donoru, līdzi ņem pasi vai ID karti un bankas konta numuru.
Maijs
"Māmiņu skolas" nodarbības. Nodarbību tēmas:
Maijs
SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 150. mazulis - meitenīte vārdā Paulīna.❤️ Mazo dāmīti mājās ar nepacietību gaida 2 braši brāļi, mīļa māsa un tētis.
Maijs
Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi - 16.maijā. Mobilais digitāla