Šogad pirmais veselības veicināšanas pasākums Ārdavā!

Pasākuma laikā, visas dienas garumā dalībnieki varēs bez maksas veikt asinsspiediena mērījumus, noteikt ķermeņa masas indeksu un cukura līmeni asinīs, ko veiks SIA “Preiļu slimnīca” speciālisti. Kā arī noklausīties neirologa Valda Katkeviča lekciju par insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem un uzdot interesējošus jautājumus ārstiem.

Šogad šī ir pirmā Veselības profilakses diena Preiļu novadā, oktobrī paredzēti šādi pasākumi vēl Pelēču kultūras namā un Preiļu labklājības pārvaldes zālē.

Veselības profilakses dienu rīko SIA “Preiļu slimnīca” sadarbībā ar Preiļu novada domi Eiropas Sociālā fonda līdzfinansēta 9.2.4 specifiskā atbalsta mērķa 9.2.4.2 pasākuma projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/078 “Pasākumi Preiļu novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Oktobris
Mūsu mākslas telpā jauna izstāde! Darbus uzbūruši "Saules skola" audzēkņi, kuri iedvesmojušies no Latgales ainavas un dabas dailes. Darbi tapuši eļļas tehnikā.
Septembris
Šodien saņēmām ar sirsnību darinātus siltus zābaciņus mazuļiem, kas dzims SIA "Preiļu slimnīca" Dzemdību nodaļā!  Iestājoties vēsajam laikam, kādas čaklas rociņas rūpējas par mūsu jaundzimušajiem.  SIA "Preiļu slimnīca" saka sirsnīgu paldies Lāsmai!
Septembris
Šī gada 9.oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta ciemā Ārdavā notiks  Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem.  Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.

JAUTĀJIET MUMS