Turpmākā reģistrēšanās uz datortomogrāfijas pakalpojumiem

SIA “Preiļu slimnīca” nodrošina Nacionālā veselības dienesta apmaksātus datortomogrāfijas izmeklējumus rindas kārtībā un maksas pakalpojumus pieejami katru dienu saskaņā ar cenrādi

Pieteikšanās un reģistrēšanās uz datortomogrāfijas pakalpojumiem notiek poliklīnikas reģistratūrā 1.stāvā vai zvanot uz tālruņiem 65307750, 65307757, kā arī turpmāk būs iespējams reģistrēties un veikt pierakstu, zvanot uz datortomogrāfijas kabineta tālruni 65307762.

Pirms izmeklējuma pusstundu iepriekš ir jāierodas un jāveic maksa reģistratūrā poliklīnikas 1.stāvā. Datortomogrāfijas kabinets atrodas Preiļu slimnīcas Uzņemšanas nodaļā – četrstāvu korpusa 1.stāvā.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Septembris
Šī gada 9.oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta ciemā Ārdavā notiks  Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem.  Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.
Septembris
SIA "Preiļu slimnīca" māmiņu skolas apmeklētājiem, topošajiem un jaunajiem vecākiem pieejamas grāmatas “Gribu būt māmiņa” un “Gribu būt tētis”.
Septembris
SIA ''Preiļu slimnīca" rehabilitācijas nodaļas struktūrvienībā Varakļānos darba laika izmaiņas no 1.oktobra. Pieņemšanas laiks sākot ar 1.oktobri:

JAUTĀJIET MUMS