SIA ''Preiļu slimnīca'' Preiļu pilsētas svētku gājienā

No 16.-18. augustam Preiļu pilsēta svinēja savu 91.dzimšanas dienu un  671. gadskārtu kopš Preiļi pirmo reizi minēti vēsturiskajos rakstos. Svētku ietvaros organizētajā Preiļu iestāžu un organizāciju svētku gājienā tradicionāli piedalījās arī SIA "Preiļu slimnīca" kolektīvs. Šī gada svētku tēma bija "Preiļi pasaku zīmē", kur katrai iestādei/organizācijai bija jāpārstāv sava izlozētā pasaka. SIA ''Preiļu slimnīca'' gājienā pārstāvēja I.Ziedoņa "Dzintarainā pasaka", kur ceļā devās un kopējo tēlu radīja pašizgatavotās dzintara krelles, vārpu vainadziņi un karodziņi ar slimnīcas logo, uzgavilējot kuplajiem skatītāju pulkiem un sveicot savu pilsētu svētkos!

Paldies darbiniekiem un viņu ģimenēm, kas piebiedrojās gājienā, pārstāvot un apliecinot piederību SIA "Preiļu slimnīca''!

Novembris
SIA “Preiļu slimnīca” iegādājusies Norvēģijā ražotu slingu.
Novembris
Klāt ir novembris, tātad arī jauns mēnesis māmiņu skolā. Nāc un kļūsti zinošāka! Aicinām arī tētus. Nodarbības notiek katru novembra otrdienu plkst.10:00. 05.11. - GRŪTNIECĪBA (ginekologa lekcija un pirmsdzemdību vingrošana ar fizioterapeitiem);
Oktobris
Šī gada 23.oktobrī tiks organizēta veselības profilakses diena Pelēču kultūras namā.
Oktobris
Mūsu mākslas telpā jauna izstāde! Darbus uzbūruši "Saules skola" audzēkņi, kuri iedvesmojušies no Latgales ainavas un dabas dailes. Darbi tapuši eļļas tehnikā.
Septembris
Šodien saņēmām ar sirsnību darinātus siltus zābaciņus mazuļiem, kas dzims SIA "Preiļu slimnīca" Dzemdību nodaļā!  Iestājoties vēsajam laikam, kādas čaklas rociņas rūpējas par mūsu jaundzimušajiem.  SIA "Preiļu slimnīca" saka sirsnīgu paldies Lāsmai!
Septembris
Šī gada 9.oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta ciemā Ārdavā notiks  Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem.  Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.