SIA ''Preiļu slimnīca'' Preiļu pilsētas svētku gājienā

No 16.-18. augustam Preiļu pilsēta svinēja savu 91.dzimšanas dienu un  671. gadskārtu kopš Preiļi pirmo reizi minēti vēsturiskajos rakstos. Svētku ietvaros organizētajā Preiļu iestāžu un organizāciju svētku gājienā tradicionāli piedalījās arī SIA "Preiļu slimnīca" kolektīvs. Šī gada svētku tēma bija "Preiļi pasaku zīmē", kur katrai iestādei/organizācijai bija jāpārstāv sava izlozētā pasaka. SIA ''Preiļu slimnīca'' gājienā pārstāvēja I.Ziedoņa "Dzintarainā pasaka", kur ceļā devās un kopējo tēlu radīja pašizgatavotās dzintara krelles, vārpu vainadziņi un karodziņi ar slimnīcas logo, uzgavilējot kuplajiem skatītāju pulkiem un sveicot savu pilsētu svētkos!

Paldies darbiniekiem un viņu ģimenēm, kas piebiedrojās gājienā, pārstāvot un apliecinot piederību SIA "Preiļu slimnīca''!

Augusts
📌Kas ir slinga terapija?
Slinga terapija jeb elastīgo saišu terapija ir fizioterapijas metode, kuru pielieto pacientu rehabilitācijas procesā, izmantojot speciālu aprīkojumu.
Augusts
SIA "Preiļu slimnīca" aicina darbā MEDICĪNAS MĀSU darbam ambulatorajā daļā (dienas darbs) 1,0 slodze uz nenoteiktu laiku.   Prasības pretendentiem/-ēm:
Jūlijs
Izmanto iespēju, tiec pie ārsta brīvdienā!   Ginekoloģe Svetlana Morozova pieņems pacientus sestdienās SIA “Preiļu slimnīca” 213. kabinetā pēc iepriekšējā pieraksta.
Jūlijs
Lai papildinātu savas zināšanas par gaidību laiku, pilnvērtīgi sagatavotos dzemdībām, uzzinātu par mazuļa aprūpi un krūts ēdināšanu, kā arī gūtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, aicinām jūs apmeklēt nodarbību ciklu topošajiem vecākiem.👩‍❤️‍👨
Jūlijs
Veselīga meitenīte pasaulē nāca 26.jūlija rītā, sver 3 kilogramus un ir 52 cm gara.❤️ Daugavpilieši Olga un Valērijs Drabo sagaidījuši savu pirmdzimto – meitiņu. Jaundzimušajai dots vārdiņš Poļina.👼
‼️‼️‼️PIETEIKŠANĀS IR NOSLĒGUSIES‼️‼️‼️
Vietas aizpildītas, grupa ir nokomplektēta.   Komplektējam bezmaksas apmācību grupu! Profesija - medmāsas palīgs!