SIA ''Preiļu slimnīca'' Preiļu pilsētas svētku gājienā

No 16.-18. augustam Preiļu pilsēta svinēja savu 91.dzimšanas dienu un  671. gadskārtu kopš Preiļi pirmo reizi minēti vēsturiskajos rakstos. Svētku ietvaros organizētajā Preiļu iestāžu un organizāciju svētku gājienā tradicionāli piedalījās arī SIA "Preiļu slimnīca" kolektīvs. Šī gada svētku tēma bija "Preiļi pasaku zīmē", kur katrai iestādei/organizācijai bija jāpārstāv sava izlozētā pasaka. SIA ''Preiļu slimnīca'' gājienā pārstāvēja I.Ziedoņa "Dzintarainā pasaka", kur ceļā devās un kopējo tēlu radīja pašizgatavotās dzintara krelles, vārpu vainadziņi un karodziņi ar slimnīcas logo, uzgavilējot kuplajiem skatītāju pulkiem un sveicot savu pilsētu svētkos!

Paldies darbiniekiem un viņu ģimenēm, kas piebiedrojās gājienā, pārstāvot un apliecinot piederību SIA "Preiļu slimnīca''!

PĒDĒJIE JAUNUMI

Septembris
Šī gada 9.oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta ciemā Ārdavā notiks  Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem.  Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.
Septembris
SIA "Preiļu slimnīca" māmiņu skolas apmeklētājiem, topošajiem un jaunajiem vecākiem pieejamas grāmatas “Gribu būt māmiņa” un “Gribu būt tētis”.
Septembris
SIA ''Preiļu slimnīca" rehabilitācijas nodaļas struktūrvienībā Varakļānos darba laika izmaiņas no 1.oktobra. Pieņemšanas laiks sākot ar 1.oktobri:

JAUTĀJIET MUMS