SIA “Preiļu slimnīca” ievieš e-Kvīšu sistēmu

Informējam, ka augustā SIA “Preiļu slimnīca” ievieš e-Kvīšu sistēmu, kas nozīmē, ka turpmāk ierastos kases čekus aizvietos un tiks izsniegti mūsdienīgi un funkcionāli maksājuma dokumenti – elektroniskās kvītis jeb e-Kvītis. Turpmāk nebūs jāglabā čeki par saņemtajiem medicīnas pakalpojumiem papīra formātā, lai vēlāk to iesniegtu Valsts ieņēmumu dienestam iedzīvotāju ienākuma nodokļa pārmaksas atgūšanai, bet saņemot pacienta piekrišanu SIA “Preiļu slimnīca” nosūtīs datus Valsts ieņēmumu dienestam. Izdevumi par bērna ārstniecību tiks iekļauti bērna oficiālā aizgādņa gada ienākumu deklarācijas sagatavē.

Kas ir e-Kvīts?

Elektroniskā kvīts jeb e-Kvīts ir maksājuma dokuments, kas aizvieto kases čekus un papīra kvītis un ir īpaši veselības aprūpes nozarei izstrādāts tehnoloģisks risinājums, kas ir Valsts ieņēmumu dienesta akceptēts un pilnībā atbilst 2014.gada 11.februāra Ministru kabineta noteikumiem Nr. 96. e-Kvīts risinājums čekus par pakalpojumiem ļauj noformēt digitāli.

Februāris
Pāris dienas atpakaļ saņēmām lielu pārsteiguma kasti no Sarkanā Krusta Preiļu komitejas. Šī apjomīgā kaste bija pilna ar grabulīšiem, kas tiks dāvināti jaundzimušajiem, kuri dzims SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā.
Februāris
Lielās veselības dienas ietvaros, 26. februārī, plkst. 16:40, dzemdību speciāliste – ginekoloģe Dr.
Februāris
Tiek atcelti gripas karantīnas ierobežojumi SIA "Preiļu slimnīca" telpās.
Februāris
10. martā SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis. Ja vēlies kļūt par donoru, līdzi ņem pasi vai ID karti un bankas konta numuru.
Februāris
Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi. Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīko