SIA “Preiļu slimnīca” ievieš e-Kvīšu sistēmu

Informējam, ka augustā SIA “Preiļu slimnīca” ievieš e-Kvīšu sistēmu, kas nozīmē, ka turpmāk ierastos kases čekus aizvietos un tiks izsniegti mūsdienīgi un funkcionāli maksājuma dokumenti – elektroniskās kvītis jeb e-Kvītis. Turpmāk nebūs jāglabā čeki par saņemtajiem medicīnas pakalpojumiem papīra formātā, lai vēlāk to iesniegtu Valsts ieņēmumu dienestam iedzīvotāju ienākuma nodokļa pārmaksas atgūšanai, bet saņemot pacienta piekrišanu SIA “Preiļu slimnīca” nosūtīs datus Valsts ieņēmumu dienestam. Izdevumi par bērna ārstniecību tiks iekļauti bērna oficiālā aizgādņa gada ienākumu deklarācijas sagatavē.

Kas ir e-Kvīts?

Elektroniskā kvīts jeb e-Kvīts ir maksājuma dokuments, kas aizvieto kases čekus un papīra kvītis un ir īpaši veselības aprūpes nozarei izstrādāts tehnoloģisks risinājums, kas ir Valsts ieņēmumu dienesta akceptēts un pilnībā atbilst 2014.gada 11.februāra Ministru kabineta noteikumiem Nr. 96. e-Kvīts risinājums čekus par pakalpojumiem ļauj noformēt digitāli.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Oktobris
Mūsu mākslas telpā jauna izstāde! Darbus uzbūruši "Saules skola" audzēkņi, kuri iedvesmojušies no Latgales ainavas un dabas dailes. Darbi tapuši eļļas tehnikā.
Septembris
Šodien saņēmām ar sirsnību darinātus siltus zābaciņus mazuļiem, kas dzims SIA "Preiļu slimnīca" Dzemdību nodaļā!  Iestājoties vēsajam laikam, kādas čaklas rociņas rūpējas par mūsu jaundzimušajiem.  SIA "Preiļu slimnīca" saka sirsnīgu paldies Lāsmai!
Septembris
Šī gada 9.oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta ciemā Ārdavā notiks  Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem.  Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.

JAUTĀJIET MUMS