Jauns speciālists - ergoterapeits

Ergoterapija ir viena no rehabilitācijas nozarēm, kas veicina personas iesaistīšanos sev nozīmīgās ikdienas nodarbēs, tādējādi veicinot neatkarību, veselību un labklājību. Ergoterapijas galvenais mērķis – veicināt indivīda veselību un neatkarību jebkuros dzīves apstākļos.

Ergoterapeits strādā ar klientiem visās vecuma grupās– ar priekšlaicīgi dzimušiem mazuļiem, pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, pusaudžiem, jauniešiem un cilvēkiem darbspējīgā vecumā, kā arī pensijā esošiem.
Ergoterapeits palīdz cilvēkiem ar dažādiem kustību traucējumiem pēc pārciesta insulta, galvas traumām, lūzumiem, nervu bojājumiem, politraumām, reimatoloģiskām saslimšanām, pēc apdegumiem, utt.

Latvijā ergoterapija ir salīdzinoši jauna rehabilitācijas nozare, pirmie ergoterapeiti darbu sāka 1996. gadā un šobrīd Latvijā praktizē vairāk nekā 100 ergoterapeitu.

SIA “Preiļu slimnīca” Rehabilitācijas nodaļā sākot ar 7. augustu pieņemšanu uzsācis jauns speciālists – ergoterapeits Jekaterina Jefremova. Nupat Jekaterina absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmu “Ergoterapija” un ir profesionāli noskaņota iegūtās zināšanas pielietot ikdienas praksē un ar savu darbu iepriecināt klientus. Pati Jekaterina par ergoterapiju saka: “Pieaugušajiem tā ir atjaunošanās, bet bērniem tā ir pasaules izzināšana caur spēli. Šīs profesijas darbs ir ļoti radošs, jo ir jāpielāgojas katram pacientam atsevišķi, ir jāprot rast risinājumus neierastās situācijās, neaizmirstot galveno mērķi – veicināt veselību.”

Pieņemšana 2 reizes nedēļā.

Papildu informācija un pieraksts Rehabilitācijas nodaļas reģistratūrā vai pa tālr. 65307748, 26413288

Februāris
Pāris dienas atpakaļ saņēmām lielu pārsteiguma kasti no Sarkanā Krusta Preiļu komitejas. Šī apjomīgā kaste bija pilna ar grabulīšiem, kas tiks dāvināti jaundzimušajiem, kuri dzims SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā.
Februāris
Lielās veselības dienas ietvaros, 26. februārī, plkst. 16:40, dzemdību speciāliste – ginekoloģe Dr.
Februāris
Tiek atcelti gripas karantīnas ierobežojumi SIA "Preiļu slimnīca" telpās.
Februāris
10. martā SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis. Ja vēlies kļūt par donoru, līdzi ņem pasi vai ID karti un bankas konta numuru.
Februāris
Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi. Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīko