Atsāk darbu SIA "Preiļu slimnīcas" Ģinekoloģijas-dzemdību nodaļa

Šodien, 5.augustā, pēc īslaicīga ikgadēja atvaļinājuma pārtraukuma atsāk darbu SIA "Preiļu slimnīca" Ģinekoloģijas-dzemdību nodaļa.

Sākot ar 05.08. SIA "Preiļu slimnīca'' poliklīnikas Reģistratūra strādās, kā ierasts,:

• Pirmdienās, Otrdienās, Trešdienās no plkst. 8:00 līdz 19:00
  • Ceturtdienās no plkst. 8:00 līdz 17:30
  • Piektdienās no plkst. 8:00 līdz 17:00

SIA "Preiļu slimnīca" atvainojas par neērtībām, ar ko nācies saskarties un izsaka pateicību pacientiem par sapratni!

Februāris
Pāris dienas atpakaļ saņēmām lielu pārsteiguma kasti no Sarkanā Krusta Preiļu komitejas. Šī apjomīgā kaste bija pilna ar grabulīšiem, kas tiks dāvināti jaundzimušajiem, kuri dzims SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā.
Februāris
Lielās veselības dienas ietvaros, 26. februārī, plkst. 16:40, dzemdību speciāliste – ginekoloģe Dr.
Februāris
Tiek atcelti gripas karantīnas ierobežojumi SIA "Preiļu slimnīca" telpās.
Februāris
10. martā SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis. Ja vēlies kļūt par donoru, līdzi ņem pasi vai ID karti un bankas konta numuru.
Februāris
Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi. Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīko