Mobilā diagnostika

MFD aicina sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi.

Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīkots autobuss, kura pieejamība izbraukumos atvieglo iedzīvotājiem iespēju saņemt augstvērtīgu mamogrāfijas izmeklējumu dzīvesvietas tuvumā, Latvijas reģionos.

2019.gada 1.augustā un 15.augustā no plkst.10.00-17.00 Preiļos, Raiņa bulvārī 22 (pie VID ēkas).

Mamogrāfija:

• ar Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstuli – BEZ MAKSAS,
  • ar ģimenes ārsta nosūtījumu – 2,85 EUR,
  • bez nosūtījuma – 25,00 EUR.

Pacientu pieņemšana notiek pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni 25431313.

Pakalpojumu nodrošina MFD Veselības grupa,

Ārstniecības iestādes reģistrācijas kods 0100-64111

Maijs
17. jūnijā SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis. Ja vēlies kļūt par donoru, līdzi ņem pasi vai ID karti un bankas konta numuru.
Maijs
"Māmiņu skolas" nodarbības. Nodarbību tēmas:
Maijs
SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 150. mazulis - meitenīte vārdā Paulīna.❤️ Mazo dāmīti mājās ar nepacietību gaida 2 braši brāļi, mīļa māsa un tētis.
Maijs
Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi - 16.maijā. Mobilais digitāla