Mobilā diagnostika

MFD aicina sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi.

Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīkots autobuss, kura pieejamība izbraukumos atvieglo iedzīvotājiem iespēju saņemt augstvērtīgu mamogrāfijas izmeklējumu dzīvesvietas tuvumā, Latvijas reģionos.

2019.gada 1.augustā un 15.augustā no plkst.10.00-17.00 Preiļos, Raiņa bulvārī 22 (pie VID ēkas).

Mamogrāfija:

• ar Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstuli – BEZ MAKSAS,
  • ar ģimenes ārsta nosūtījumu – 2,85 EUR,
  • bez nosūtījuma – 25,00 EUR.

Pacientu pieņemšana notiek pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni 25431313.

Pakalpojumu nodrošina MFD Veselības grupa,

Ārstniecības iestādes reģistrācijas kods 0100-64111

PĒDĒJIE JAUNUMI

Oktobris
Mūsu mākslas telpā jauna izstāde! Darbus uzbūruši "Saules skola" audzēkņi, kuri iedvesmojušies no Latgales ainavas un dabas dailes. Darbi tapuši eļļas tehnikā.
Septembris
Šodien saņēmām ar sirsnību darinātus siltus zābaciņus mazuļiem, kas dzims SIA "Preiļu slimnīca" Dzemdību nodaļā!  Iestājoties vēsajam laikam, kādas čaklas rociņas rūpējas par mūsu jaundzimušajiem.  SIA "Preiļu slimnīca" saka sirsnīgu paldies Lāsmai!
Septembris
Šī gada 9.oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta ciemā Ārdavā notiks  Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem.  Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.

JAUTĀJIET MUMS