Mobilā diagnostika

MFD aicina sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi.

Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīkots autobuss, kura pieejamība izbraukumos atvieglo iedzīvotājiem iespēju saņemt augstvērtīgu mamogrāfijas izmeklējumu dzīvesvietas tuvumā, Latvijas reģionos.

2019.gada 1.augustā un 15.augustā no plkst.10.00-17.00 Preiļos, Raiņa bulvārī 22 (pie VID ēkas).

Mamogrāfija:

• ar Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstuli – BEZ MAKSAS,
  • ar ģimenes ārsta nosūtījumu – 2,85 EUR,
  • bez nosūtījuma – 25,00 EUR.

Pacientu pieņemšana notiek pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni 25431313.

Pakalpojumu nodrošina MFD Veselības grupa,

Ārstniecības iestādes reģistrācijas kods 0100-64111

PĒDĒJIE JAUNUMI

Septembris
Šī gada 9.oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta ciemā Ārdavā notiks  Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem.  Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.
Septembris
SIA "Preiļu slimnīca" māmiņu skolas apmeklētājiem, topošajiem un jaunajiem vecākiem pieejamas grāmatas “Gribu būt māmiņa” un “Gribu būt tētis”.
Septembris
SIA ''Preiļu slimnīca" rehabilitācijas nodaļas struktūrvienībā Varakļānos darba laika izmaiņas no 1.oktobra. Pieņemšanas laiks sākot ar 1.oktobri:

JAUTĀJIET MUMS