Mobilā diagnostika

MFD aicina sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi.

Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīkots autobuss, kura pieejamība izbraukumos atvieglo iedzīvotājiem iespēju saņemt augstvērtīgu mamogrāfijas izmeklējumu dzīvesvietas tuvumā, Latvijas reģionos.

2019.gada 1.augustā un 15.augustā no plkst.10.00-17.00 Preiļos, Raiņa bulvārī 22 (pie VID ēkas).

Mamogrāfija:

• ar Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstuli – BEZ MAKSAS,
  • ar ģimenes ārsta nosūtījumu – 2,85 EUR,
  • bez nosūtījuma – 25,00 EUR.

Pacientu pieņemšana notiek pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni 25431313.

Pakalpojumu nodrošina MFD Veselības grupa,

Ārstniecības iestādes reģistrācijas kods 0100-64111

Decembris
SIA “Preiļu slimnīca” atgādina, ka no šī gada oktobra mēneša gripas vakcīna ir iekļauta valsts imunizācijas programmā, līdz ar to ir bezmaksas un ir pieeja
Decembris
Rūpējoties par svētku noskaņas radīšanu SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas un slimnīcas telpās, svētku dekoru izgatavošanas darbos čakli iesaistījušies Rehabilitācijas nodaļas pacienti.
Decembris
"Māmiņu skolas" nodarbības. Nodarbību tēmas:
Novembris
SIA “Preiļu slimnīca” iegādājusies Norvēģijā ražotu slingu.
Novembris
Klāt ir novembris, tātad arī jauns mēnesis māmiņu skolā. Nāc un kļūsti zinošāka! Aicinām arī tētus. Nodarbības notiek katru novembra otrdienu plkst.10:00. 05.11. - GRŪTNIECĪBA (ginekologa lekcija un pirmsdzemdību vingrošana ar fizioterapeitiem);
Oktobris
Šī gada 23.oktobrī tiks organizēta veselības profilakses diena Pelēču kultūras namā.