Īslaicīga nodaļu slēgšana SIA “Preiļu slimnīca” un izmaiņas poliklīnikas Reģistratūras darba laikā.

SIA “Preiļu slimnīca” informē par stacionāra nodaļu īslaicīgu slēgšanu. No 2019.gada 22.  jūlija līdz 4. augustam īslaicīgi nestrādās Ginekoloģijas–dzemdību nodaļa. Savukārt no 2019.gada 22. jūlija līdz 19. augustam nebūs pieejama Terapijas nodaļa.

Brīdinām, ka pēdējā diena, kad Dzemdību nodaļā tiek pieņemtas grūtnieces ir 18. jūlijs. Pēc 18. datumam līdz 4. augustam grūtniecēm jāplāno dzemdības citās reģiona slimnīcās. Savukārt Terapijas nodaļā 16. jūlijs ir pēdējais datums, kurā tiks pieņemti jauni pacienti Terapijas nodaļā.

Nodaļas tiek īslaicīgi slēgtas sakarā ar darbinieku atvaļinājumiem un nelieliem remontdarbiem, kas tiek plānoti pacientu palātās. Šajā laikā notiks arī stacionāra lifta apkope un remonts.

SIA “Preiļu slimnīca” bez izmaiņām darbu turpina Uzņemšanas nodaļa, kas strādā katru dienu 24 stundas diennaktī. Uzņemšanas nodaļas kontakttālrunis 65307753.

No 22.07. līdz 4.08. SIA “Preiļu slimnīca” poliklīnikas Reģistratūra strādās no plkst. 7:30 līdz 17:00.

Februāris
Pāris dienas atpakaļ saņēmām lielu pārsteiguma kasti no Sarkanā Krusta Preiļu komitejas. Šī apjomīgā kaste bija pilna ar grabulīšiem, kas tiks dāvināti jaundzimušajiem, kuri dzims SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā.
Februāris
Lielās veselības dienas ietvaros, 26. februārī, plkst. 16:40, dzemdību speciāliste – ginekoloģe Dr.
Februāris
Tiek atcelti gripas karantīnas ierobežojumi SIA "Preiļu slimnīca" telpās.
Februāris
10. martā SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis. Ja vēlies kļūt par donoru, līdzi ņem pasi vai ID karti un bankas konta numuru.
Februāris
Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi. Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīko