Īslaicīga nodaļu slēgšana SIA “Preiļu slimnīca” un izmaiņas poliklīnikas Reģistratūras darba laikā.

SIA “Preiļu slimnīca” informē par stacionāra nodaļu īslaicīgu slēgšanu. No 2019.gada 22.  jūlija līdz 4. augustam īslaicīgi nestrādās Ginekoloģijas–dzemdību nodaļa. Savukārt no 2019.gada 22. jūlija līdz 19. augustam nebūs pieejama Terapijas nodaļa.

Brīdinām, ka pēdējā diena, kad Dzemdību nodaļā tiek pieņemtas grūtnieces ir 18. jūlijs. Pēc 18. datumam līdz 4. augustam grūtniecēm jāplāno dzemdības citās reģiona slimnīcās. Savukārt Terapijas nodaļā 16. jūlijs ir pēdējais datums, kurā tiks pieņemti jauni pacienti Terapijas nodaļā.

Nodaļas tiek īslaicīgi slēgtas sakarā ar darbinieku atvaļinājumiem un nelieliem remontdarbiem, kas tiek plānoti pacientu palātās. Šajā laikā notiks arī stacionāra lifta apkope un remonts.

SIA “Preiļu slimnīca” bez izmaiņām darbu turpina Uzņemšanas nodaļa, kas strādā katru dienu 24 stundas diennaktī. Uzņemšanas nodaļas kontakttālrunis 65307753.

No 22.07. līdz 4.08. SIA “Preiļu slimnīca” poliklīnikas Reģistratūra strādās no plkst. 7:30 līdz 17:00.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Oktobris
Mūsu mākslas telpā jauna izstāde! Darbus uzbūruši "Saules skola" audzēkņi, kuri iedvesmojušies no Latgales ainavas un dabas dailes. Darbi tapuši eļļas tehnikā.
Septembris
Šodien saņēmām ar sirsnību darinātus siltus zābaciņus mazuļiem, kas dzims SIA "Preiļu slimnīca" Dzemdību nodaļā!  Iestājoties vēsajam laikam, kādas čaklas rociņas rūpējas par mūsu jaundzimušajiem.  SIA "Preiļu slimnīca" saka sirsnīgu paldies Lāsmai!
Septembris
Šī gada 9.oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta ciemā Ārdavā notiks  Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem.  Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.

JAUTĀJIET MUMS