SIA “Preiļu slimnīca” tiekas ar Dienas stacionāra remontdarbu projektētājiem

Šodien SIA “Preiļu slimnīca” pārstāvji tikās ar uzņēmuma “Ren PRO” pārstāvjiem, lai kopīgi apspriestu vērienīgo remontdarbu projektu “SIA "Preiļu slimnīca" dienas stacionāra pārbūve” , ko paredzēts realizēt stacionāra 4. stāvā, kur arī šobrīd atrodas dienas stacionārs un operāciju bloks. Sapulcē piedalījās SIA “Preiļu slimnīca” administrācija un medicīnas personāls, projektētāji, būvnieki un konsultanti, kuriem ir plaša pieredze medicīnas iestāžu remontu plānošanā.

Šobrīd telpu tehniskais plāns jau ir saskaņots un notiek darbs pie komunikācijas sistēmas saskaņošanas. Projektēšanas darbi pagaidām rit nedaudz lēnāk nekā sākotnēji tika paredzēts, jo nācās pārstrādāt iekštelpu plānu, sakarā ar projektētāju ieteikumu liftu izvieto slimnīcas iekšpusē nevis piebūvēt to pie ārsienas, kā tas sākotnēji tikai iezīmēts projekta skicēs. Šodienas darba kārtībā ir vienošanās par elektroinstalācijas elementu atrašanās vietām, kā arī par ūdensvadu un kanalizāciju.

Ja turpmākie projektēšanas darbi noritēs veiksmīgi faktiskais remonts SIA “Preiļu slimnīca varētu sākties jau nākamā gada pirmajā ceturksnī. Paredzams, ka remontdarbi tiks veikti aptuveni 12 mēnešu laikā. Kopējais projekta īstenošanas ilgums ir 26 mēneši-12.2018. - 12.2020. Projekta kopējā attiecināmās izmaksas 975 834,00 EUR (ERAF finansējums sastāda 85% – 829 458,90 EUR; Attiecināmais valsts budžeta finansējums 9% - 87 825,06 EUR; privātais paša uzņēmuma finansējums sastāda 6% – 58 550,04 EUR.)

Jau iepriekš informējām, ka 2018. gada 25. janvārī SIA “Preiļu slimnīca” noslēdza vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) SAM  9.3.2. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru" projektu iesniegumu atlases trešās kārtas īstenošanu.

Projekta ietvaros tiks attīstīts SIA “Preiļu slimnīca” dienas stacionārs, kas atrodas slimnīcas ēkas 4. stāvā. Pārbūvētajā dienas stacionāra atradīsies mūsdienīgas operāciju un manipulāciju zāles, gultas vietas 10 pacientiem un 3 manipulāciju krēsli īsākām procedūrām. Projekta ietvaros tik izbūvēts jauns lifts, kā arī remontētas kāpņu telpas.

Septembris
❤️Šodien visā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules Sirds diena. SIA „Preiļu slimnīca” aicina iedzīvotājus pievērst uzmanību sirds veselībai, īpaši pašreizējās pandēmijas laikā rūpes par savu sirdi ir kļuvušas svarīgākas kā jebkad agrāk.❤️
Septembris
🧡Aizvadīta Vispasaules fizioterapijas diena, kura katru gadu tiek atzīmēta 8.septembrī. Par godu šai dienai visā Latvijā tiek aktualizēta fizioterapijas būtiskā nozīme cilvēka veselības, kustīguma un neatkarības saglabāšanā.
Septembris
SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas ēkā šonedēļ durvis vērusi kafejnīca.
Kafenīca aicina baudīt maltīti gan SIA "Preiļu slimnīca" darbiniekus, gan arī apmeklētājus.
Septembris
Pēdējais vasaras mēnesis Preiļu dzemdību nodaļā bijis visai ražens, pasaulē nākuši 40 bērniņi. 👶Šogad kopā jau 301 jaundzimušais, par kuriem priecājas gan viņu laimīgie vecāki, gan arī mediķi.