SIA “Preiļu slimnīca” tiekas ar Dienas stacionāra remontdarbu projektētājiem

Šodien SIA “Preiļu slimnīca” pārstāvji tikās ar uzņēmuma “Ren PRO” pārstāvjiem, lai kopīgi apspriestu vērienīgo remontdarbu projektu “SIA "Preiļu slimnīca" dienas stacionāra pārbūve” , ko paredzēts realizēt stacionāra 4. stāvā, kur arī šobrīd atrodas dienas stacionārs un operāciju bloks. Sapulcē piedalījās SIA “Preiļu slimnīca” administrācija un medicīnas personāls, projektētāji, būvnieki un konsultanti, kuriem ir plaša pieredze medicīnas iestāžu remontu plānošanā.

Šobrīd telpu tehniskais plāns jau ir saskaņots un notiek darbs pie komunikācijas sistēmas saskaņošanas. Projektēšanas darbi pagaidām rit nedaudz lēnāk nekā sākotnēji tika paredzēts, jo nācās pārstrādāt iekštelpu plānu, sakarā ar projektētāju ieteikumu liftu izvieto slimnīcas iekšpusē nevis piebūvēt to pie ārsienas, kā tas sākotnēji tikai iezīmēts projekta skicēs. Šodienas darba kārtībā ir vienošanās par elektroinstalācijas elementu atrašanās vietām, kā arī par ūdensvadu un kanalizāciju.

Ja turpmākie projektēšanas darbi noritēs veiksmīgi faktiskais remonts SIA “Preiļu slimnīca varētu sākties jau nākamā gada pirmajā ceturksnī. Paredzams, ka remontdarbi tiks veikti aptuveni 12 mēnešu laikā. Kopējais projekta īstenošanas ilgums ir 26 mēneši-12.2018. - 12.2020. Projekta kopējā attiecināmās izmaksas 975 834,00 EUR (ERAF finansējums sastāda 85% – 829 458,90 EUR; Attiecināmais valsts budžeta finansējums 9% - 87 825,06 EUR; privātais paša uzņēmuma finansējums sastāda 6% – 58 550,04 EUR.)

Jau iepriekš informējām, ka 2018. gada 25. janvārī SIA “Preiļu slimnīca” noslēdza vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) SAM  9.3.2. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru" projektu iesniegumu atlases trešās kārtas īstenošanu.

Projekta ietvaros tiks attīstīts SIA “Preiļu slimnīca” dienas stacionārs, kas atrodas slimnīcas ēkas 4. stāvā. Pārbūvētajā dienas stacionāra atradīsies mūsdienīgas operāciju un manipulāciju zāles, gultas vietas 10 pacientiem un 3 manipulāciju krēsli īsākām procedūrām. Projekta ietvaros tik izbūvēts jauns lifts, kā arī remontētas kāpņu telpas.

Decembris
SIA “Preiļu slimnīca” atgādina, ka no šī gada oktobra mēneša gripas vakcīna ir iekļauta valsts imunizācijas programmā, līdz ar to ir bezmaksas un ir pieeja
Decembris
Rūpējoties par svētku noskaņas radīšanu SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas un slimnīcas telpās, svētku dekoru izgatavošanas darbos čakli iesaistījušies Rehabilitācijas nodaļas pacienti.
Decembris
"Māmiņu skolas" nodarbības. Nodarbību tēmas:
Novembris
SIA “Preiļu slimnīca” iegādājusies Norvēģijā ražotu slingu.
Novembris
Klāt ir novembris, tātad arī jauns mēnesis māmiņu skolā. Nāc un kļūsti zinošāka! Aicinām arī tētus. Nodarbības notiek katru novembra otrdienu plkst.10:00. 05.11. - GRŪTNIECĪBA (ginekologa lekcija un pirmsdzemdību vingrošana ar fizioterapeitiem);
Oktobris
Šī gada 23.oktobrī tiks organizēta veselības profilakses diena Pelēču kultūras namā.