SIA “Preiļu slimnīca” pagaidu valdes priekšsēdētāja - Skaidrīte Žukova

Skaidrīte Žukova ieguvusi divus augstākās izglītības diplomus – profesionālais maģistra grāds pedagoģijā un otrs iegūtais diploms ir sociālo zinātņu maģistra grāds vadības zinātnē. Pēc studijām ir iegūta plaša darba pieredze – pedagoģija, administratīvais darbs, privātā uzņēmējdarbība. Pēdējos gados karjera lielākoties bijusi saistīta ar komercdarbību un darbu Eiropas struktūrfondu apguvē. Paralēli karjerai Skaidrīte papildinājusi savu izglītību ar vairākiem sevis pilnveidošanas kursiem. Tuvākajā laikā tiks iegūts arī starptautiskās kouču asociācijas sertifikāts par apgūtu kouča profesiju (speciālists, kurš palīdz cilvēkam atrast viņa personiskos mērķu sasniegšanas ceļus un paņēmienus, attīstīt nepieciešamās iemaņas un prasmes). Tā pat Skaidrīte ir izveidojusi arī “Mentālās aritmētikas skolu”, kas vairāk nekā 300 bērniem visā Latgalē dod iespēju attīstīt augstākās psiholoģiskās funkcijas – uzmanība, atmiņa, radošā domāšana un iztēle.

Skaidrīte Žukova uzsver: “Mans, kā jaunās SIA “Preiļu slimnīca” pagaidu valdes priekšsēdētājas galvenais uzdevums ir novērtēt esošo situāciju uzņēmumā, apzināt visu uzņēmuma potenciālu, iespējas un riskus. Pēc tam, sadarbojoties ar uzņēmuma darbiniekiem un kapitāldaļu turētājiem, izvirzīt konkrētus attīstības mērķus. Jau šobrīd ir skaidrs, ka darbiniekiem un novada iedzīvotājiem nav pamata uztraukties vai izteikt bažas par uzņēmuma stabilitāti. Preiļos ir izveidojusies ļoti spēcīga Rehabilitācijas nodaļa, tā kā šī nozare tiek atbalstīta un tās nozīmīgums tiek uzsvērts visā pasaulē, turpināsim attīstīt un pilnveidot rehabilitācijas pakalpojumus, sakārtosim arī jautājumu par nodaļas struktūrvienību, kas atrodas Varakļānos. Neplānojam mazināt nevienā nodaļā sniegto pakalpojumu klāstu vai apmēru. Mūsu plānos iezīmēts plašāks ambulatoro pakalpojumu klāsts, kā arī palielināt medicīnas pakalpojumu klāstu, ko mūsu novada iedzīvotāja šobrīd lielā apmēra iegūst ārpus mūsu uzņēmuma. Ceru uz visu uzņēmuma darbībā iesaistīto pušu sapratni un atbalstu, jo mūsu mērķis ir stabils un augošs veselības aprūpes uzņēmums Preiļos.”

Septembris
❤️Šodien visā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules Sirds diena. SIA „Preiļu slimnīca” aicina iedzīvotājus pievērst uzmanību sirds veselībai, īpaši pašreizējās pandēmijas laikā rūpes par savu sirdi ir kļuvušas svarīgākas kā jebkad agrāk.❤️
Septembris
🧡Aizvadīta Vispasaules fizioterapijas diena, kura katru gadu tiek atzīmēta 8.septembrī. Par godu šai dienai visā Latvijā tiek aktualizēta fizioterapijas būtiskā nozīme cilvēka veselības, kustīguma un neatkarības saglabāšanā.
Septembris
SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas ēkā šonedēļ durvis vērusi kafejnīca.
Kafenīca aicina baudīt maltīti gan SIA "Preiļu slimnīca" darbiniekus, gan arī apmeklētājus.
Septembris
Pēdējais vasaras mēnesis Preiļu dzemdību nodaļā bijis visai ražens, pasaulē nākuši 40 bērniņi. 👶Šogad kopā jau 301 jaundzimušais, par kuriem priecājas gan viņu laimīgie vecāki, gan arī mediķi.