SIA “Preiļu slimnīca” pagaidu valdes priekšsēdētāja - Skaidrīte Žukova

Skaidrīte Žukova ieguvusi divus augstākās izglītības diplomus – profesionālais maģistra grāds pedagoģijā un otrs iegūtais diploms ir sociālo zinātņu maģistra grāds vadības zinātnē. Pēc studijām ir iegūta plaša darba pieredze – pedagoģija, administratīvais darbs, privātā uzņēmējdarbība. Pēdējos gados karjera lielākoties bijusi saistīta ar komercdarbību un darbu Eiropas struktūrfondu apguvē. Paralēli karjerai Skaidrīte papildinājusi savu izglītību ar vairākiem sevis pilnveidošanas kursiem. Tuvākajā laikā tiks iegūts arī starptautiskās kouču asociācijas sertifikāts par apgūtu kouča profesiju (speciālists, kurš palīdz cilvēkam atrast viņa personiskos mērķu sasniegšanas ceļus un paņēmienus, attīstīt nepieciešamās iemaņas un prasmes). Tā pat Skaidrīte ir izveidojusi arī “Mentālās aritmētikas skolu”, kas vairāk nekā 300 bērniem visā Latgalē dod iespēju attīstīt augstākās psiholoģiskās funkcijas – uzmanība, atmiņa, radošā domāšana un iztēle.

Skaidrīte Žukova uzsver: “Mans, kā jaunās SIA “Preiļu slimnīca” pagaidu valdes priekšsēdētājas galvenais uzdevums ir novērtēt esošo situāciju uzņēmumā, apzināt visu uzņēmuma potenciālu, iespējas un riskus. Pēc tam, sadarbojoties ar uzņēmuma darbiniekiem un kapitāldaļu turētājiem, izvirzīt konkrētus attīstības mērķus. Jau šobrīd ir skaidrs, ka darbiniekiem un novada iedzīvotājiem nav pamata uztraukties vai izteikt bažas par uzņēmuma stabilitāti. Preiļos ir izveidojusies ļoti spēcīga Rehabilitācijas nodaļa, tā kā šī nozare tiek atbalstīta un tās nozīmīgums tiek uzsvērts visā pasaulē, turpināsim attīstīt un pilnveidot rehabilitācijas pakalpojumus, sakārtosim arī jautājumu par nodaļas struktūrvienību, kas atrodas Varakļānos. Neplānojam mazināt nevienā nodaļā sniegto pakalpojumu klāstu vai apmēru. Mūsu plānos iezīmēts plašāks ambulatoro pakalpojumu klāsts, kā arī palielināt medicīnas pakalpojumu klāstu, ko mūsu novada iedzīvotāja šobrīd lielā apmēra iegūst ārpus mūsu uzņēmuma. Ceru uz visu uzņēmuma darbībā iesaistīto pušu sapratni un atbalstu, jo mūsu mērķis ir stabils un augošs veselības aprūpes uzņēmums Preiļos.”

Novembris
SIA “Preiļu slimnīca” iegādājusies Norvēģijā ražotu slingu.
Novembris
Klāt ir novembris, tātad arī jauns mēnesis māmiņu skolā. Nāc un kļūsti zinošāka! Aicinām arī tētus. Nodarbības notiek katru novembra otrdienu plkst.10:00. 05.11. - GRŪTNIECĪBA (ginekologa lekcija un pirmsdzemdību vingrošana ar fizioterapeitiem);
Oktobris
Šī gada 23.oktobrī tiks organizēta veselības profilakses diena Pelēču kultūras namā.
Oktobris
Mūsu mākslas telpā jauna izstāde! Darbus uzbūruši "Saules skola" audzēkņi, kuri iedvesmojušies no Latgales ainavas un dabas dailes. Darbi tapuši eļļas tehnikā.
Septembris
Šodien saņēmām ar sirsnību darinātus siltus zābaciņus mazuļiem, kas dzims SIA "Preiļu slimnīca" Dzemdību nodaļā!  Iestājoties vēsajam laikam, kādas čaklas rociņas rūpējas par mūsu jaundzimušajiem.  SIA "Preiļu slimnīca" saka sirsnīgu paldies Lāsmai!
Septembris
Šī gada 9.oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta ciemā Ārdavā notiks  Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem.  Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.