Mākslinieces Daces Abrickas gleznu izstāde

Šodien SIA "Preiļu slimnīca" Mākslas telpā tika atklāta mākslinieces Daces Abrickas gleznu izstāde. Pati Dace par sevi saka:
"Mana dzimtā puse ir Preiļi, dzimusi 1978 gada 22. aprīlī, saulainā sestdienā. Jau no bērnības māksla bija neatņemam dzīves sastāvdaļa, jo mamma ir gleznoja, tētis nodarbojās ar mālu (keramiķis).
Mākslas pamatus apguvu Rēzeknes mākslas koledžā, un tad turpināju mācības LMA Latgales filiālē. Nu jau 17 gadus esmu Daugavpilī. Strādāju lieliskā kolektīvā PIKC Daugavpils Dizaina mākslas vidusskola “Saules skola”, man apkārt ir daudz radošu personību , skolotāju un audzēkņu. Pozitīvā enerģija, kas ir ap mani, neļauj mierīgi sēdēt un neko nedarīt... ir jāglezno. Visvairāk Gleznoju dabas motīvus – ziedus, ainavas, reti portretus.
BET - es uzskatu, ka mana tēma ir ziedi! To krāsas, smaržas un formas apbur, iedvesmo un pats galvenais nekad neapnīk. Es ceru, ka katrs izstādes apmeklētājs atradīs kaut ko sev tuvu un tīkamu, šajā trakajā dzīves ritmā ļaus sev mirkli atelpai."

PĒDĒJIE JAUNUMI

Jūlijs
SIA “Preiļu slimnīca” informē par stacionāra nodaļu īslaicīgu slēgšanu. No 2019.gada 22.  jūlija līdz 4.
Jūlijs
SIA “Preiļu slimnīca” Rehabilitācijas nodaļā iegādāti jauni trenažieri, kas atvieglos fizioterapeitu darbu ar pacientiem, kam ir balsta un kustību aparāta saslimš
Maijs
Sākot ar jūniju SIA “Preiļu slimnīca” Rehabilitācijas nodaļā pieejams jauns pakalpojumus – miofunkcionālā terapija.

JAUTĀJIET MUMS