Mākslinieces Daces Abrickas gleznu izstāde

Šodien SIA "Preiļu slimnīca" Mākslas telpā tika atklāta mākslinieces Daces Abrickas gleznu izstāde. Pati Dace par sevi saka:
"Mana dzimtā puse ir Preiļi, dzimusi 1978 gada 22. aprīlī, saulainā sestdienā. Jau no bērnības māksla bija neatņemam dzīves sastāvdaļa, jo mamma ir gleznoja, tētis nodarbojās ar mālu (keramiķis).
Mākslas pamatus apguvu Rēzeknes mākslas koledžā, un tad turpināju mācības LMA Latgales filiālē. Nu jau 17 gadus esmu Daugavpilī. Strādāju lieliskā kolektīvā PIKC Daugavpils Dizaina mākslas vidusskola “Saules skola”, man apkārt ir daudz radošu personību , skolotāju un audzēkņu. Pozitīvā enerģija, kas ir ap mani, neļauj mierīgi sēdēt un neko nedarīt... ir jāglezno. Visvairāk Gleznoju dabas motīvus – ziedus, ainavas, reti portretus.
BET - es uzskatu, ka mana tēma ir ziedi! To krāsas, smaržas un formas apbur, iedvesmo un pats galvenais nekad neapnīk. Es ceru, ka katrs izstādes apmeklētājs atradīs kaut ko sev tuvu un tīkamu, šajā trakajā dzīves ritmā ļaus sev mirkli atelpai."

Maijs
SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 150. mazulis - meitenīte vārdā Paulīna.❤️ Mazo dāmīti mājās ar nepacietību gaida 2 braši brāļi, mīļa māsa un tētis.
Maijs
Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi - 16.maijā. Mobilais digitāla
Aprīlis
Informējam par SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas darba laiku maija svētkos... 30.aprīlis - saīsinātā darba diena, no plkst. 8.00 līdz plkst. 15.00; 1. un 4. maijs - svētku brīvdienas.
Aprīlis
     Valstī izsludinātā ārkārtējā situā