Sācis darboties SIA “Preiļu slimnīca” Poliklīnikas lifts.

Šodien esam ārkārtīgi priecīgi paziņot, ka pēc 6 mēnešu pārtraukuma atkal sācis darboties SIA “Preiļu slimnīca” Poliklīnikas lifts. Lifta remonts tika uzsākts pagājušā gada novembrī. Lifta remontdarbi bija sadalīti vairākos posmos. Vispirms notika vecā lifta demontāža, pēc tam tika paplašināta un padziļināta lifta šahta (iepriekš lifts kursēja tikai starp 1. – 4. Poliklīnikas ēkas stāvu, bet turpmāk tas savienosies arī  ar pagrabstāvu, kas ļaus lietderīgi izmantot arī visas pagrabā esošās telpas). Pēc šahtas sakārtošanas būvniecības uzņēmums uzstādīja liftu, sakārtoja lifta ieejas visos stāvos, notika lifta regulēšana un tā saslēgšana ar ugunsdrošības sistēmu, kā arī nepieciešamo atļauju saņemšana un dokumentācijas kārtošana. Projektu pamatā finansēja SIA „Preiļu slimnīca” ar vērtīgu atbalstu no SIA „E. Gulbja laboratorija”. Lifta rekonstrukcijas kopējās izmaksas sastāda 68 979,00€ (bez PVN).

Diemžēl jāatzīmē, ka kopumā lifta izbūves projekts ievilkās un tādēļ uzņēmums ir vairākkārt atvainojies saviem pacientiem par sagādātajām neērtībām. Pēc līguma, kas bija noslēgts ar būvniecības uzņēmumu, lifta nodošanai ekspluatācijā bija jānotiek 2019.gada 15. februārī. Diemžēl lifta būvniecības process notika lēnāk nekā būvnieki bija solījuši sākotnēji un būvdarbu laikā tika konstatētas vairākas tehniskas nepilnības, kas bija jānovērš. Tā pat būvniecības uzņēmuma pienākums bija sakārtot visu ar projektu saistīto dokumentāciju, ko būvniecības uzņēmums nedarīja. SIA “Preiļu slimnīca” pārņēma dokumentu kārtošanu  lai paātrinātu procesu.

Sakarā ar būvdarbu termiņu neievērošanu un dokumentācijas apstiprināšanas kavēšanu, būvniecības uzņēmumam tiks piemērots līgumā paredzētais sods. SIA “Preiļu slimnīca” valdes loceklis un saimniecības daļas vadītājs: “Šobrīd, būvniecības nozare piedzīvo izaugsmes periodu, daudzi uzņēmumi nestrādā ar pilnu atdevi pie katra projekta un pasūtītāji diemžēl ir spiesti samierināties ar kavētiem termiņiem.”

Decembris
SIA “Preiļu slimnīca” atgādina, ka no šī gada oktobra mēneša gripas vakcīna ir iekļauta valsts imunizācijas programmā, līdz ar to ir bezmaksas un ir pieeja
Decembris
Rūpējoties par svētku noskaņas radīšanu SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas un slimnīcas telpās, svētku dekoru izgatavošanas darbos čakli iesaistījušies Rehabilitācijas nodaļas pacienti.
Decembris
"Māmiņu skolas" nodarbības. Nodarbību tēmas:
Novembris
SIA “Preiļu slimnīca” iegādājusies Norvēģijā ražotu slingu.
Novembris
Klāt ir novembris, tātad arī jauns mēnesis māmiņu skolā. Nāc un kļūsti zinošāka! Aicinām arī tētus. Nodarbības notiek katru novembra otrdienu plkst.10:00. 05.11. - GRŪTNIECĪBA (ginekologa lekcija un pirmsdzemdību vingrošana ar fizioterapeitiem);
Oktobris
Šī gada 23.oktobrī tiks organizēta veselības profilakses diena Pelēču kultūras namā.