18.03. tiek atcelta gripas karantīna SIA "Preiļu slimnīca"

Ņemot vērā, ka samazinās saslimstība ar gripu un akūtām augšējo elpceļu vīrusu infekcijām, no šī gada 18.marta tiek atcelta gripas karantīna un ar to saistītie ierobežojumi attiecībā uz pacientu apmeklējumiem stacionārā SIA "Preiļu slimnīca".

Karantīna uzņēmumā bija spēkā kopš šī gada15. janvāra.

Maijs
SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 150. mazulis - meitenīte vārdā Paulīna.❤️ Mazo dāmīti mājās ar nepacietību gaida 2 braši brāļi, mīļa māsa un tētis.
Maijs
Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi - 16.maijā. Mobilais digitāla
Aprīlis
Informējam par SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas darba laiku maija svētkos... 30.aprīlis - saīsinātā darba diena, no plkst. 8.00 līdz plkst. 15.00; 1. un 4. maijs - svētku brīvdienas.
Aprīlis
     Valstī izsludinātā ārkārtējā situā