16.04. Preiļos mobilā diagnostika

2019. gada 16. aprīlī Preiļos (Raiņa bulvārī 22) viesosies mobilais mamogrāfs. Šī ir lieliska iespēja veikt izmeklējumu dzīvesvietas tuvumā.

Mamogrāfija ir krūts audu rentgenoloģiska izmeklēšana ar zemas intensitātes rentgenstarojumu. Mamogrāfija tiek uzskatīta par vienu no efektīvākajām metodēm, lai savlaicīgi atklātu krūts vēzi.

Maijs
SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 150. mazulis - meitenīte vārdā Paulīna.❤️ Mazo dāmīti mājās ar nepacietību gaida 2 braši brāļi, mīļa māsa un tētis.
Maijs
Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi - 16.maijā. Mobilais digitāla
Aprīlis
Informējam par SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas darba laiku maija svētkos... 30.aprīlis - saīsinātā darba diena, no plkst. 8.00 līdz plkst. 15.00; 1. un 4. maijs - svētku brīvdienas.
Aprīlis
     Valstī izsludinātā ārkārtējā situā