Rehabilitācijas un aprūpes palāta

SIA “Preiļu slimnīca” piedāvā jaunu maksas pakalpojumu Terapijas nodaļā – aprūpe un rehabilitācija. Tā šobrīd ir viena paaugstināta servisa palāta, kurā vienlaikus var atrasties divi pacienti. Pacientiem šajā palātā tiks nodrošināti vairāki rehabilitācijas pakalpojumi (saskaņā ar ģimenes ārsta vai nodaļas ārsta norādēm). Šajā palātā ir atsevišķas labierīcības un vannas istaba, ledusskapis, televizors, liels ērts skapis personisko mantu uzglabāšanai. Pakalpojums piemērots pacientiem, kas ilgstoši tiek kopti mājās. Tā ir iespējā, uz laiku līdz divām nedēļām, nodrošināt šādiem pacientiem rehabilitācijas kursu un gādīgu, augsti kvalificētu aprūpi.

Pakalpojumā ietilpst:

1.            Uzturēšanās paaugstināta komforta palātā (1 vai 2 personas) ar atsevišķām labierīcībām un TV.

2.            Ēdināšana 3 (trīs) reizes dienā – brokastis, pusdienas, vakariņas, atbilstoši Aprūpējamās personas veselības stāvoklim.

3.            Rehabilitācijas procedūras pēc ģimenes ārsta vai ārsta internista ieteikuma (individuāli seansi ar ergoterapeitu, fizioterapeitu, audiologopēdu, fizikālās terapijas metodes – elektroforēzes terapija, parafīna terapija, inhalācija, mikroviļņu terapija).

4.            Aprūpe, ikdienas higiēnas nodrošināšana, kas vērsta uz pamatvajadzību apmierināšanu.

5.            Ārsta internista apskate.

6.            Nodaļā pieejama bibliotēka.

Aprūpējamai personai ir jābūt nodrošinātai ar apģērbu, higiēnas precēm un pastāvīgi lietojamajiem medikamentiem uz visu pakalpojuma sniegšanas periodu.

Lai saņemtu pakalpojumu, ir nepieciešama ģimenes ārsta vai ārsta speciālista izziņa par Aprūpējamās personas vispārējo veselības stāvokli un medikamentiem, kas jālieto pastāvīgi. Izziņai ir jābūt ne vecākai par 30 (trīsdesmit) kalendārajām dienām.

Minimālais pakalpojuma izmantošanas laiks – 3 diennaktis.

Maksimālais pakalpojuma izmantošanas laiks – 14 diennaktis.

Pakalpojums iepriekš jāpiesaka pie nodaļas virsmāsas, darba dienās no 8:00 – 16:00, pa tālruni: 29127082. Maksa par pakalpojumu diennaktī - 30 eur darbadiena un 25 eur brīvdiena un svētku diena.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Septembris
Šī gada 9.oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta ciemā Ārdavā notiks  Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem.  Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.
Septembris
SIA "Preiļu slimnīca" māmiņu skolas apmeklētājiem, topošajiem un jaunajiem vecākiem pieejamas grāmatas “Gribu būt māmiņa” un “Gribu būt tētis”.
Septembris
SIA ''Preiļu slimnīca" rehabilitācijas nodaļas struktūrvienībā Varakļānos darba laika izmaiņas no 1.oktobra. Pieņemšanas laiks sākot ar 1.oktobri:

JAUTĀJIET MUMS