Projektēšanas darbi SIA "Preiļu slimnīca" pārbūvei

Uzsākti projektēšanas darbi SIA “Preiļu slimnīca” pārbūves projektam, par kuru vienošanās noslēgta šī gada janvārī. 2019. gada 25. janvārī SIA “Preiļu slimnīca” noslēdza vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) SAM  9.3.2. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru" (turpmāk – specifiskais atbalsts) projektu iesniegumu atlases trešās kārtas īstenošanu.

Projekta ietvaros tiks attīstīts SIA “Preiļu slimnīca” dienas stacionārs, kas atrodas slimnīcas ēkas 4. stāvā. Šobrīd norit projektēšanas darbi dienas stacionāra telpu pārbūvei. Tam sekos pārbūves darbi un medicīnisko iekārtu un aprīkojuma iegāde.

Pārbūvētajā dienas stacionāra atradīsies mūsdienīgas operāciju un manipulāciju zāles, gultas vietas 10 pacientiem un 3 manipulāciju krēsli īsākām procedūrām. Projekta ietvaros tik izbūvēts jauns lifts, kā arī remontētas kāpņu telpas.

Dienas stacionārā remonta laikā pakalpojumi tiks nodrošināti citās slimnīcas telpās. Paredzēts, ka būvdarbi sākies 2020. gada sākumā un ilgs aptuveni gadu.

Plānotais projekta īstenošanas ilgums ir 26 mēneši-12.2018-12.2020

Projekta kopējā attiecināmās izmaksas 975 834,00 EUR, t.sk.

-           ERAF finansējums sastāda 85% – 829 458,90 EUR ;

-           Attiecināmais valsts budžeta finansējums 9% - 87 825,06 EUR;

-           privātais finansējums sastāda 6% – 58 550,04 EUR.

Novembris
SIA “Preiļu slimnīca” iegādājusies Norvēģijā ražotu slingu.
Novembris
Klāt ir novembris, tātad arī jauns mēnesis māmiņu skolā. Nāc un kļūsti zinošāka! Aicinām arī tētus. Nodarbības notiek katru novembra otrdienu plkst.10:00. 05.11. - GRŪTNIECĪBA (ginekologa lekcija un pirmsdzemdību vingrošana ar fizioterapeitiem);
Oktobris
Šī gada 23.oktobrī tiks organizēta veselības profilakses diena Pelēču kultūras namā.
Oktobris
Mūsu mākslas telpā jauna izstāde! Darbus uzbūruši "Saules skola" audzēkņi, kuri iedvesmojušies no Latgales ainavas un dabas dailes. Darbi tapuši eļļas tehnikā.
Septembris
Šodien saņēmām ar sirsnību darinātus siltus zābaciņus mazuļiem, kas dzims SIA "Preiļu slimnīca" Dzemdību nodaļā!  Iestājoties vēsajam laikam, kādas čaklas rociņas rūpējas par mūsu jaundzimušajiem.  SIA "Preiļu slimnīca" saka sirsnīgu paldies Lāsmai!
Septembris
Šī gada 9.oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta ciemā Ārdavā notiks  Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem.  Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.