Projektēšanas darbi SIA "Preiļu slimnīca" pārbūvei

Uzsākti projektēšanas darbi SIA “Preiļu slimnīca” pārbūves projektam, par kuru vienošanās noslēgta šī gada janvārī. 2019. gada 25. janvārī SIA “Preiļu slimnīca” noslēdza vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) SAM  9.3.2. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru" (turpmāk – specifiskais atbalsts) projektu iesniegumu atlases trešās kārtas īstenošanu.

Projekta ietvaros tiks attīstīts SIA “Preiļu slimnīca” dienas stacionārs, kas atrodas slimnīcas ēkas 4. stāvā. Šobrīd norit projektēšanas darbi dienas stacionāra telpu pārbūvei. Tam sekos pārbūves darbi un medicīnisko iekārtu un aprīkojuma iegāde.

Pārbūvētajā dienas stacionāra atradīsies mūsdienīgas operāciju un manipulāciju zāles, gultas vietas 10 pacientiem un 3 manipulāciju krēsli īsākām procedūrām. Projekta ietvaros tik izbūvēts jauns lifts, kā arī remontētas kāpņu telpas.

Dienas stacionārā remonta laikā pakalpojumi tiks nodrošināti citās slimnīcas telpās. Paredzēts, ka būvdarbi sākies 2020. gada sākumā un ilgs aptuveni gadu.

Plānotais projekta īstenošanas ilgums ir 26 mēneši-12.2018-12.2020

Projekta kopējā attiecināmās izmaksas 975 834,00 EUR, t.sk.

-           ERAF finansējums sastāda 85% – 829 458,90 EUR ;

-           Attiecināmais valsts budžeta finansējums 9% - 87 825,06 EUR;

-           privātais finansējums sastāda 6% – 58 550,04 EUR.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Septembris
Šī gada 9.oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta ciemā Ārdavā notiks  Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem.  Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.
Septembris
SIA "Preiļu slimnīca" māmiņu skolas apmeklētājiem, topošajiem un jaunajiem vecākiem pieejamas grāmatas “Gribu būt māmiņa” un “Gribu būt tētis”.
Septembris
SIA ''Preiļu slimnīca" rehabilitācijas nodaļas struktūrvienībā Varakļānos darba laika izmaiņas no 1.oktobra. Pieņemšanas laiks sākot ar 1.oktobri:

JAUTĀJIET MUMS