Gripas karantīna SIA "Preiļu slimnīca"

SIA “Preiļu slimnīca” brīdina par gripas epidēmijas sākumu un karantīnu nodaļās.

Pamatojoties uz gripas un augšējo elpceļu infekciju monitoringa datiem, šī gada 15. janvārī Slimību un profilakses centrs izziņoja gripas epidēmijas sākumu.
Līdz ar to SIA “Preiļu slimnīca” no 15. janvāra ievieš sekojošus karantīnas pasākumus:
1. Pacientus apmkeklēt atļauts tikai ar ārstējošā ārsta atļauju;
2. Sūtījumus pacientiem nodot tikai ar nodaļu personāla starpniecību;
3. Dzemdību nodaļā vienlaicīgi drīkst atrasties tikai viena persona bez infekcijas simptomiem, saskaņojot to ar nodaļas personālu.

Telefona numuri vizīšu pieteikšanai: Terapijas nodaļā – 65307742, Ginekoloģijas un Dzemdību nodaļā - 28659647.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Oktobris
Mūsu mākslas telpā jauna izstāde! Darbus uzbūruši "Saules skola" audzēkņi, kuri iedvesmojušies no Latgales ainavas un dabas dailes. Darbi tapuši eļļas tehnikā.
Septembris
Šodien saņēmām ar sirsnību darinātus siltus zābaciņus mazuļiem, kas dzims SIA "Preiļu slimnīca" Dzemdību nodaļā!  Iestājoties vēsajam laikam, kādas čaklas rociņas rūpējas par mūsu jaundzimušajiem.  SIA "Preiļu slimnīca" saka sirsnīgu paldies Lāsmai!
Septembris
Šī gada 9.oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta ciemā Ārdavā notiks  Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem.  Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.

JAUTĀJIET MUMS