Gripas karantīna SIA "Preiļu slimnīca"

SIA “Preiļu slimnīca” brīdina par gripas epidēmijas sākumu un karantīnu nodaļās.

Pamatojoties uz gripas un augšējo elpceļu infekciju monitoringa datiem, šī gada 15. janvārī Slimību un profilakses centrs izziņoja gripas epidēmijas sākumu.
Līdz ar to SIA “Preiļu slimnīca” no 15. janvāra ievieš sekojošus karantīnas pasākumus:
1. Pacientus apmkeklēt atļauts tikai ar ārstējošā ārsta atļauju;
2. Sūtījumus pacientiem nodot tikai ar nodaļu personāla starpniecību;
3. Dzemdību nodaļā vienlaicīgi drīkst atrasties tikai viena persona bez infekcijas simptomiem, saskaņojot to ar nodaļas personālu.

Telefona numuri vizīšu pieteikšanai: Terapijas nodaļā – 65307742, Ginekoloģijas un Dzemdību nodaļā - 28659647.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Februāris
Uzsākti projektēšanas darbi SIA “Preiļu slimnīca” pārbūves projektam, par kuru vienošanās noslēgta šī gada janvārī. 2019.
Februāris
Tāpat kā visā Latvijā 13. februārī arī SIA „Preiļu slimnīca” notika „JA Latvia” organizētais izglītības programmas „Ēnu diena” pasākums.
Februāris
Šī gada 19. februārī plkst.

JAUTĀJIET MUMS