Bezmaksas aknu izmeklējumi hroniskiem C HEPATĪTA pacientiem

Hroniski C hepatīta pacienti tiek aicināti uz SIA “Preiļu slimnīca” bez maksas veikt aknu blīvuma izmeklējumu.

Akcijas ietvaros infektoloģe Iveta Jukšinska ar Fibroscan iekārtas palīdzību hepatīta pacientiem veiks aknu blīvuma mērījumus, izvērtēs aknu stāvokli un sniegs konsultāciju par tālāko taktiku.

Dodoties uz izmeklējumu, līdzi jāņem ģimenes ārsta nosūtījums vai cits diagnozi apstiprinošs dokuments, piemēram, izraksti no stacionāra (slimnīcas), ambulatorās daļas (poliklīnikas) vai laboratorie rezultāti ar apstiprinātu infekciju (anti- HCV + HCV Cor Ag – pozitīvs, vai anti-HCV + HCV RNS – poz.)

Elastogrāfiju iespējams veikt visiem hroniskiem C hepatīta pacientiem, izņemot pacientiem ar lieko svaru, grūtniecēm un pacientiem ar kardiostimulātoru.

Izmeklējumi notiks:

Datums

Laiks un vieta

23. janvāris

16:00-20:00     SIA “Preiļu slimnīca”, poliklīnikas 1. stāvs,  105. kabinets.

Rindas pieteikšana: SIA “Preiļu slimnīca” REĢISTRATŪRA

Darbadienās 07:30 - 17:00 Tālr. 65307750, 65307757.

Kontakti uzziņām: 65451121 (infektoloģe Iveta Jukšinska).

PĒDĒJIE JAUNUMI

Marts
20. martā SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis. Ja vēlies kļūt par donoru, līdzi ņem pasi vai ID karti un bankas konta numuru.
Marts
24. martā jau kopš 1982.