Bezmaksas aknu izmeklējumi hroniskiem C HEPATĪTA pacientiem

Hroniski C hepatīta pacienti tiek aicināti uz SIA “Preiļu slimnīca” bez maksas veikt aknu blīvuma izmeklējumu.

Akcijas ietvaros infektoloģe Iveta Jukšinska ar Fibroscan iekārtas palīdzību hepatīta pacientiem veiks aknu blīvuma mērījumus, izvērtēs aknu stāvokli un sniegs konsultāciju par tālāko taktiku.

Dodoties uz izmeklējumu, līdzi jāņem ģimenes ārsta nosūtījums vai cits diagnozi apstiprinošs dokuments, piemēram, izraksti no stacionāra (slimnīcas), ambulatorās daļas (poliklīnikas) vai laboratorie rezultāti ar apstiprinātu infekciju (anti- HCV + HCV Cor Ag – pozitīvs, vai anti-HCV + HCV RNS – poz.)

Elastogrāfiju iespējams veikt visiem hroniskiem C hepatīta pacientiem, izņemot pacientiem ar lieko svaru, grūtniecēm un pacientiem ar kardiostimulātoru.

Izmeklējumi notiks:

Datums

Laiks un vieta

23. janvāris

16:00-20:00     SIA “Preiļu slimnīca”, poliklīnikas 1. stāvs,  105. kabinets.

Rindas pieteikšana: SIA “Preiļu slimnīca” REĢISTRATŪRA

Darbadienās 07:30 - 17:00 Tālr. 65307750, 65307757.

Kontakti uzziņām: 65451121 (infektoloģe Iveta Jukšinska).

Februāris
Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi. Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīko
Februāris
Pirmdien, 23.martā, Preiļu slimnīcā Vēnu diena. Pieņems DR. MAURIŅA VĒNU UN LĀZERMEDICĪNAS KLĪNIKAS ķirurgs, flebologs Dr. Rets Vīgants. Specializējies venozās un limfātiskās sistēmas slimību diagnostikā un ārstēšanā - konvenciālās operācijās un lāzeroperācijās, kā arī skleroterapijā.
Februāris
12. februārī visā Latvijā norisinājās "JA Latvia" organizētais ikgadējais karjeras izglītības pasākums "Ēnu diena". Arī SIA "Preiļu slimnīca" iesaistījās Ēnu dienā 2020, sniedzot iespēju 18 jauniešiem "ēnot" astoņus SIA ""Preiļu slimnīca" gan medicīnas, gan administrācijas darbiniekus.
Februāris
Lielās veselības dienas ietvaros - aromterapija onkoloģijas pacientiem SIA "Preiļu slimnīca" medicīnas un fitnesa centra "PS Fit" telpās 26.februārī no plkst.18:30 līdz 20:00.
Februāris
Katru gadu 4. februārī visā pasaulē atzīmē Pasaules Pretvēža dienu, kuras mērķis ir veicināt iedzīvotāju izpratni un zināšanas par onkoloģiskām saslimšanām, onkoloģisko slimību profilaksi, laicīgu to atklāšanu un ārstēšanas uzsākšanu.
Janvāris
"Māmiņu skolas" nodarbības esošajiem un jaunajiem vecākiem. Noderīga informācija gan mammām, gan tētiem. Izglītojošas lekcijas, noderīgi padomi, pieredze un informatīvu izdevumu pieejamība. Nodarbību tēmas: