Jauna ultrasonogrāfijas iekārta SIA “Preiļu slimnīca”

SIA “Preiļu slimnīca” piegādāta jaunā ultrasonogrāfijas iekārta. Ko uzņēmums gaidījis jau vairākus mēnešus. Par šīs iekārtas piegādi tika izsludināts iepirkums un konkursā uzvarēja uzņēmums SIA “TRADINTEK”, kas jau vairākus gadus nodarbojas ar medicīnas iekārtu tirdzniecību un ir drošs partneris tālākā iekārtas apkopē.

Radioloģijas nodaļas vadītājs Dr. Kirsanovs skaidro: “Līdz šim mums uzņēmumā jau bija divas ultrasonogrāfijas iekārtas. Šobrīd, kad iegādāts jaunais ultrasonogrāfs viena no iepriekšējā iekārtām tiks nodota Uzņemšanas nodaļai. Tas ļaus daudz ātrāk un efektīvāk izmeklēt pacientus, kas nonāk mūsu slimnīcā neatliekamības kārtā.”

Jaunajai ultrasonogrāfijas iekārtai komplektācijā iekļautas vairākas zondes, kas iepriekšējām iekārtām nebija pieejamas – līdz ar to ikviens izmeklējums tiks veikts daudz konkrētāk un ar lielāku precizitāti. Tāpat iekārtai ir skārienjūtīgs ekrāns, kas speciālistiem, izmeklējuma laikā, ļauj ātrāk apstrādāt rezultātus. Viens no svarīgākajiem faktoriem ir tas, ka uzlabosies rezultātu attēlu izšķirtspēja, kas atvieglos visu mediķu darbu, kuri vēlāk caurskatīs izmeklējumus.

Ārsti atzīmē, ka ar jauno iekārtu būs iespējams veikt efektīvākas galvas asinsvadu pārbaudes (transkraniālo dupleksa sonogrāfiju), ko ar iepriekšējām iekārtām precīzi veikt bija ārkārtīgi sarežģīti. Pacienti, kuri cieš no problēmām, kas saistītas ar galvas asinsvadiem, piem. arterosklerozi, turpmāk var droši pieteikties izmeklējumiem SIA “Preiļu slimnīca” poliklīnikas reģistratūrā.

Dr. Kirsanovs atzīst: “Jaunā iekārta ir tiešām ļoti laba. Tas ir liels ieguvums gan ārstiem, kuri ar to strādā, gan pacientiem. Prieks, ka mūsu uzņēmuma Radioloģijas nodaļa šobrīd var lepoties ar tiešām modernu aprīkojumu. Šobrīd testējam jauno detektoru arī rentgena iekārtai, fosfor-plātes vietā, kas krietnu paātrinās rentgena attēlu iegūšanu un tālāko apstrādi, ka arī attēla kvalitāte.  Arī testējam jaunus un lielākus monitorus rtg bildes apskatīšanai, kas ļoti atvieglo radiologa darbu un palīdz atrast minimālas izmaiņas rtg ainā”.

Februāris
Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi. Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīko
Februāris
Pirmdien, 23.martā, Preiļu slimnīcā Vēnu diena. Pieņems DR. MAURIŅA VĒNU UN LĀZERMEDICĪNAS KLĪNIKAS ķirurgs, flebologs Dr. Rets Vīgants. Specializējies venozās un limfātiskās sistēmas slimību diagnostikā un ārstēšanā - konvenciālās operācijās un lāzeroperācijās, kā arī skleroterapijā.
Februāris
12. februārī visā Latvijā norisinājās "JA Latvia" organizētais ikgadējais karjeras izglītības pasākums "Ēnu diena". Arī SIA "Preiļu slimnīca" iesaistījās Ēnu dienā 2020, sniedzot iespēju 18 jauniešiem "ēnot" astoņus SIA ""Preiļu slimnīca" gan medicīnas, gan administrācijas darbiniekus.
Februāris
Lielās veselības dienas ietvaros - aromterapija onkoloģijas pacientiem SIA "Preiļu slimnīca" medicīnas un fitnesa centra "PS Fit" telpās 26.februārī no plkst.18:30 līdz 20:00.
Februāris
Katru gadu 4. februārī visā pasaulē atzīmē Pasaules Pretvēža dienu, kuras mērķis ir veicināt iedzīvotāju izpratni un zināšanas par onkoloģiskām saslimšanām, onkoloģisko slimību profilaksi, laicīgu to atklāšanu un ārstēšanas uzsākšanu.
Janvāris
"Māmiņu skolas" nodarbības esošajiem un jaunajiem vecākiem. Noderīga informācija gan mammām, gan tētiem. Izglītojošas lekcijas, noderīgi padomi, pieredze un informatīvu izdevumu pieejamība. Nodarbību tēmas: