Jaunais grafiks "PS FIT"

Jaunais nodarbību grafiks! Pieraksts jau notiek, nodarbības pēc jaunā grafika sāksies jau ar 20.novembri!

Jaunumi!
- "Treniņš sievietēms ABS&BUT" - treniņu programma, kas koncentrējas uz korsetes un dibena muskuļiem.
- "Treniņš vīriešiem ABS&ARMS" - treniņu programma, kas lielāko uzsvaru liek uz korsetes un roku muskuļu attīstīšanu.
-Treniņš "Lielās Bumbas" - vingrojumu komplekss, kurā izmantojot lielās bumbas, trenē spēku, izturību un līdzsvaru, palīdz atbrīvoties no liekajiem kilo.
-Treniņš "Esi formā!" - vingrojumu komplekss, kas nodrošina vienmērīgu slodzi visām ķermeņa muskuļu grupām.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Februāris
Uzsākti projektēšanas darbi SIA “Preiļu slimnīca” pārbūves projektam, par kuru vienošanās noslēgta šī gada janvārī. 2019.
Februāris
Tāpat kā visā Latvijā 13. februārī arī SIA „Preiļu slimnīca” notika „JA Latvia” organizētais izglītības programmas „Ēnu diena” pasākums.
Februāris
Šī gada 19. februārī plkst.

JAUTĀJIET MUMS