Jaunais grafiks "PS FIT"

Jaunais nodarbību grafiks! Pieraksts jau notiek, nodarbības pēc jaunā grafika sāksies jau ar 20.novembri!

Jaunumi!
- "Treniņš sievietēms ABS&BUT" - treniņu programma, kas koncentrējas uz korsetes un dibena muskuļiem.
- "Treniņš vīriešiem ABS&ARMS" - treniņu programma, kas lielāko uzsvaru liek uz korsetes un roku muskuļu attīstīšanu.
-Treniņš "Lielās Bumbas" - vingrojumu komplekss, kurā izmantojot lielās bumbas, trenē spēku, izturību un līdzsvaru, palīdz atbrīvoties no liekajiem kilo.
-Treniņš "Esi formā!" - vingrojumu komplekss, kas nodrošina vienmērīgu slodzi visām ķermeņa muskuļu grupām.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Maijs
Šodien SIA “Preiļu slimnīca” pārstāvji tikās ar uzņēmuma “Ren PRO” pārstāvjiem, lai kopīgi apspriestu vērienīgo remontdarbu projektu “SIA "Preiļu slimnīca" die
Maijs
Skaidrīte Žukova ieguvusi divus augstākās izglītības diplomus – profesionālais maģistra grāds pedagoģijā un otrs iegūtais diploms ir sociālo zinātņu maģistra grāds v
Maijs
SIA „Preiļu slimnīca” 2018. gads bija stabils, darbīgs un rezultatīvs.

JAUTĀJIET MUMS