Jaunais grafiks "PS FIT"

Jaunais nodarbību grafiks! Pieraksts jau notiek, nodarbības pēc jaunā grafika sāksies jau ar 20.novembri!

Jaunumi!
- "Treniņš sievietēms ABS&BUT" - treniņu programma, kas koncentrējas uz korsetes un dibena muskuļiem.
- "Treniņš vīriešiem ABS&ARMS" - treniņu programma, kas lielāko uzsvaru liek uz korsetes un roku muskuļu attīstīšanu.
-Treniņš "Lielās Bumbas" - vingrojumu komplekss, kurā izmantojot lielās bumbas, trenē spēku, izturību un līdzsvaru, palīdz atbrīvoties no liekajiem kilo.
-Treniņš "Esi formā!" - vingrojumu komplekss, kas nodrošina vienmērīgu slodzi visām ķermeņa muskuļu grupām.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Septembris
Šī gada 9.oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta ciemā Ārdavā notiks  Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem.  Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.
Septembris
SIA "Preiļu slimnīca" māmiņu skolas apmeklētājiem, topošajiem un jaunajiem vecākiem pieejamas grāmatas “Gribu būt māmiņa” un “Gribu būt tētis”.
Septembris
SIA ''Preiļu slimnīca" rehabilitācijas nodaļas struktūrvienībā Varakļānos darba laika izmaiņas no 1.oktobra. Pieņemšanas laiks sākot ar 1.oktobri:

JAUTĀJIET MUMS