Endokrinologa konsultācijas SIA "Preiļu simnīca"

Endokrinoloģija ir medicīnas nozare, kas pētī organisma iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbību, tās traucējumus, diagnostiku un profilaksi.

Endokrīnās slimības bieži norit nepamanītas, bez simptomiem un bieži ārsts - endokrinologs tiek apmeklēts novēloti, jau tad, kad slimība ir izraisījusi neatgriezeniskus sarežģījumus. Tāpēc ir ļoti svarīgi savlaicīgi diagnosticēt saslimšanu agrīnā stadijā un izvēlēties vispiemērotāko ārstēšanas metodi.

Sūdzības, ar kādām vajadzētu griezties pie endokrinologa:

• ķermeņa masas izmaiņas;

• slāpes un bieža urinēšana (īpaši naktīs);

• nespēks, nogurums;

• sirdsklauves, uzbudināmība;

• ādas iekaisīgas slimības un grūti dzīstošas brūces;

• pastiprināta apmatojuma augšana vai matu izkrišana;

• kakla formas izmaiņas.

31. maijā no plkst. 15:00 – 18:00 SIA ,,Preiļu slimnīca” poliklīnikā pacientus konsultēs endokrinoloģe Halina Daļecka. Pieraksts pa tālruņiem - 65307750, 65307757, mob.26409980.

Maksa par konsultāciju EUR 35,

(nenotiks valsts apmaksātas konsultācijas un nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums)

PĒDĒJIE JAUNUMI

Oktobris
Mūsu mākslas telpā jauna izstāde! Darbus uzbūruši "Saules skola" audzēkņi, kuri iedvesmojušies no Latgales ainavas un dabas dailes. Darbi tapuši eļļas tehnikā.
Septembris
Šodien saņēmām ar sirsnību darinātus siltus zābaciņus mazuļiem, kas dzims SIA "Preiļu slimnīca" Dzemdību nodaļā!  Iestājoties vēsajam laikam, kādas čaklas rociņas rūpējas par mūsu jaundzimušajiem.  SIA "Preiļu slimnīca" saka sirsnīgu paldies Lāsmai!
Septembris
Šī gada 9.oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta ciemā Ārdavā notiks  Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem.  Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.

JAUTĀJIET MUMS