Iznomā

SIA "Preiļu slimnīca" iznomā:

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Preiļu slimnīca” iznomā tai piederošo garāžu Nr. 3, platība 24 m2, kas atrodas Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads., ēkā ar kadastra apzīmējumu 76010040209015. Paredzamā nomas maksa par garāžu – EUR 20,00, tai skaitā PVN / mēnesī. Garāžas nomas periods – 1(viens) gads no nomas līguma noslēgšanas dienas.
Kontaktpersona: SIA “Preiļu slimnīca” valdes loceklis Aleksandrs Poplavskis, t.29559719, e-pasts: aleksandrs.poplavskis@preiluslimnica.lv

Novembris
SIA “Preiļu slimnīca” iegādājusies Norvēģijā ražotu slingu.
Novembris
Klāt ir novembris, tātad arī jauns mēnesis māmiņu skolā. Nāc un kļūsti zinošāka! Aicinām arī tētus. Nodarbības notiek katru novembra otrdienu plkst.10:00. 05.11. - GRŪTNIECĪBA (ginekologa lekcija un pirmsdzemdību vingrošana ar fizioterapeitiem);
Oktobris
Šī gada 23.oktobrī tiks organizēta veselības profilakses diena Pelēču kultūras namā.
Oktobris
Mūsu mākslas telpā jauna izstāde! Darbus uzbūruši "Saules skola" audzēkņi, kuri iedvesmojušies no Latgales ainavas un dabas dailes. Darbi tapuši eļļas tehnikā.
Septembris
Šodien saņēmām ar sirsnību darinātus siltus zābaciņus mazuļiem, kas dzims SIA "Preiļu slimnīca" Dzemdību nodaļā!  Iestājoties vēsajam laikam, kādas čaklas rociņas rūpējas par mūsu jaundzimušajiem.  SIA "Preiļu slimnīca" saka sirsnīgu paldies Lāsmai!
Septembris
Šī gada 9.oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta ciemā Ārdavā notiks  Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem.  Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.