Iznomā

SIA "Preiļu slimnīca" iznomā:

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Preiļu slimnīca” iznomā tai piederošo garāžu Nr. 3, platība 24 m2, kas atrodas Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads., ēkā ar kadastra apzīmējumu 76010040209015. Paredzamā nomas maksa par garāžu – EUR 20,00, tai skaitā PVN / mēnesī. Garāžas nomas periods – 1(viens) gads no nomas līguma noslēgšanas dienas.
Kontaktpersona: SIA “Preiļu slimnīca” valdes loceklis Aleksandrs Poplavskis, t.29559719, e-pasts: aleksandrs.poplavskis@preiluslimnica.lv

PĒDĒJIE JAUNUMI

Septembris
Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka pirmajā septembra nedēļā brīvprātīgās veselības apdrošināšanas iemaksas ir veikuši jau 193 iedzīvotāji vairāk nekā 22 tūkstošu eiro apmērā.
Septembris
Ņemot vērā iedzīvotāju un veselības aprūpes jomas speciālistu interesi par kārtību, kādā iespējams veikt e-recepšu zāļu iegādi citam cilvēkam (atbilstoši Ministru kabineta noteikumos noteiktajai kārtībai), nosūtam sk
Augusts
Pagājušajā nedēļā Preiļos notika iepriekš noslēgtā veselības aprūpes iestāžu sadarbības līguma teritorijas slimnīcu tikšanās.

JAUTĀJIET MUMS

PIETEIKTIES PIE ĀRSTA