Preiļu Slimnīcas Vēstis

Ar informatīva izdevuma palīdzību nākam pie Jums pirmoreiz laikā, kad tikko kā noslēdzies atvaļinājumu laiks un sākas jauns darba cēliens, jauns mācību gads. Nākam, lai teiktu, ka ESAM,  ka esam gatavi Jums palīdzēt katru dienu 24 stundas diennaktī gan problēmsituācijās, gan arī laikā, kad viss šķiet kārtībā un ir īstais brīdis stiprināt veselību, veikt profilaktiskus pasākumus.

Šajā numurā:

• Preiļu slimnīca veselības aprūpes sistēmas reformas plānos
  • Finanšu rādītāji
  • Speciālistu pieņemšanas, izmeklējumi un pakalpojumi SIA “Preiļu slimnīca”
  • Inervija ar Rutu Leikumu: Ar sirdi ārsta ceļā
  • Fizioterapeitu nodarbības Preiļu novada skolu skolēniem
  • Aicinām darbā
  • Māmiņu skola ar dzemdību speciālistiem
  • Mākslas telpa Preiļu poliklīnikā

Lai šī avīze, kuru plānojam izdot 4 reizes gadā, kļūst par ierosmi turpmākam dialogam ar Jums. Pateicamies par atsauksmēm un ierosinājumiem, ko saņemam rakstiski mūsu pastkastītē poliklīnikas 1. stāvā un arī elektroniski mājas lapas www.preiluslimnica.lv sadaļā “Jautājiet mums”.

Izdevums ir brīvi pieejams Preiļu slimnīcas un poliklīnikas informācijas stendos, kā arī ikvienam, kurš savā pastkastītē saņem izdevumu "Preiļu Novada Vēstis", gan lasāms pdf formātā mājas lapas sadaļā "Avīze".

2017-08-29_Avize5.jpg

PĒDĒJIE JAUNUMI

Jūnijs
Cilvēkam redze nodrošina 80% no informācijas par apkārtējo vidi, un 21.gadsimtā daudziem tā ir arī darba instruments.
Maijs
Otrdien, 29. maijā SIA "Preiļu slimnīca" viesosies zīdīšanas konsultante  Anita Baltalksne, kura nodarbojas arī ar Baha ziedu terapiju un ir PEP Mamma. Nodarbības sākums 10:00 poliklīnikas pirmajā stāvā 104. kabinetā. Maksa par nodarbību 7 eur. Būs lekcija, un iespēja uzdod jautājumus.

JAUTĀJIET MUMS