Datortomogrāfa iekārtas atklāšana

2017.gada 12.aprīlī svinīgi tika atklāts jaunais datortomogrāfs. Jaunās iekārtas atklāšanā piedalījās SIA “Preiļu slimnīca” valdes priekšsēdētāja Iveta Stare un valdes loceklis un Saimniecības daļas vadītājs Aleksandrs Poplavskis, ārsts-radiologs Jurijs Kirsanovs, Terapijas nodaļas vadītāja, ģimenes ārste privātpraksē Irēna Vaivode, sadarbības partnera SIA “TRADINTEK” pārstāvis Pēteris Panins, uzņēmuma darbinieki, žurnālisti, viesi.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Maijs
Šodien SIA “Preiļu slimnīca” pārstāvji tikās ar uzņēmuma “Ren PRO” pārstāvjiem, lai kopīgi apspriestu vērienīgo remontdarbu projektu “SIA "Preiļu slimnīca" die
Maijs
Skaidrīte Žukova ieguvusi divus augstākās izglītības diplomus – profesionālais maģistra grāds pedagoģijā un otrs iegūtais diploms ir sociālo zinātņu maģistra grāds v
Maijs
SIA „Preiļu slimnīca” 2018. gads bija stabils, darbīgs un rezultatīvs.

JAUTĀJIET MUMS