Datortomogrāfa iekārtas atklāšana

2017.gada 12.aprīlī svinīgi tika atklāts jaunais datortomogrāfs. Jaunās iekārtas atklāšanā piedalījās SIA “Preiļu slimnīca” valdes priekšsēdētāja Iveta Stare un valdes loceklis un Saimniecības daļas vadītājs Aleksandrs Poplavskis, ārsts-radiologs Jurijs Kirsanovs, Terapijas nodaļas vadītāja, ģimenes ārste privātpraksē Irēna Vaivode, sadarbības partnera SIA “TRADINTEK” pārstāvis Pēteris Panins, uzņēmuma darbinieki, žurnālisti, viesi.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Maijs
Otrdien, 29. maijā SIA "Preiļu slimnīca" viesosies zīdīšanas konsultante  Anita Baltalksne, kura nodarbojas arī ar Baha ziedu terapiju un ir PEP Mamma. Nodarbības sākums 10:00 poliklīnikas pirmajā stāvā 104. kabinetā. Maksa par nodarbību 7 eur. Būs lekcija, un iespēja uzdod jautājumus.
Maijs
Endokrinoloģija ir medicīnas nozare,