Datortomogrāfa iekārtas atklāšana

2017.gada 12.aprīlī svinīgi tika atklāts jaunais datortomogrāfs. Jaunās iekārtas atklāšanā piedalījās SIA “Preiļu slimnīca” valdes priekšsēdētāja Iveta Stare un valdes loceklis un Saimniecības daļas vadītājs Aleksandrs Poplavskis, ārsts-radiologs Jurijs Kirsanovs, Terapijas nodaļas vadītāja, ģimenes ārste privātpraksē Irēna Vaivode, sadarbības partnera SIA “TRADINTEK” pārstāvis Pēteris Panins, uzņēmuma darbinieki, žurnālisti, viesi.

Februāris
Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi. Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīko
Februāris
Pirmdien, 23.martā, Preiļu slimnīcā Vēnu diena. Pieņems DR. MAURIŅA VĒNU UN LĀZERMEDICĪNAS KLĪNIKAS ķirurgs, flebologs Dr. Rets Vīgants. Specializējies venozās un limfātiskās sistēmas slimību diagnostikā un ārstēšanā - konvenciālās operācijās un lāzeroperācijās, kā arī skleroterapijā.
Februāris
12. februārī visā Latvijā norisinājās "JA Latvia" organizētais ikgadējais karjeras izglītības pasākums "Ēnu diena". Arī SIA "Preiļu slimnīca" iesaistījās Ēnu dienā 2020, sniedzot iespēju 18 jauniešiem "ēnot" astoņus SIA ""Preiļu slimnīca" gan medicīnas, gan administrācijas darbiniekus.
Februāris
Lielās veselības dienas ietvaros - aromterapija onkoloģijas pacientiem SIA "Preiļu slimnīca" medicīnas un fitnesa centra "PS Fit" telpās 26.februārī no plkst.18:30 līdz 20:00.
Februāris
Katru gadu 4. februārī visā pasaulē atzīmē Pasaules Pretvēža dienu, kuras mērķis ir veicināt iedzīvotāju izpratni un zināšanas par onkoloģiskām saslimšanām, onkoloģisko slimību profilaksi, laicīgu to atklāšanu un ārstēšanas uzsākšanu.
Janvāris
"Māmiņu skolas" nodarbības esošajiem un jaunajiem vecākiem. Noderīga informācija gan mammām, gan tētiem. Izglītojošas lekcijas, noderīgi padomi, pieredze un informatīvu izdevumu pieejamība. Nodarbību tēmas: