Datortomogrāfa iekārtas atklāšana

2017.gada 12.aprīlī svinīgi tika atklāts jaunais datortomogrāfs. Jaunās iekārtas atklāšanā piedalījās SIA “Preiļu slimnīca” valdes priekšsēdētāja Iveta Stare un valdes loceklis un Saimniecības daļas vadītājs Aleksandrs Poplavskis, ārsts-radiologs Jurijs Kirsanovs, Terapijas nodaļas vadītāja, ģimenes ārste privātpraksē Irēna Vaivode, sadarbības partnera SIA “TRADINTEK” pārstāvis Pēteris Panins, uzņēmuma darbinieki, žurnālisti, viesi.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Jūlijs
Lai iedzīvotājiem būtu iespēja ērti noskaidrot informāciju par gaidīšanas rindu garumiem valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai, Nacionālā vesel
Jūlijs
Vēlamies informēt, ka, sakarā ar remontiem un darbinieku atvaļinājumiem, tiks īslaicīgi slēgtas divas SIA "Preiļu slimnīca" nodaļas.
Jūnijs
Arī jūlijā un augustā notiks "Topošo vecāku skola" nodarbības jaunajiem vecākiem:
Nodarbības vadīs SIA “Preiļu slimnīca”  ginekologs, pediatrs, vecmāte, bērnu māsa, ergoterapeite un fizioterapeites.

JAUTĀJIET MUMS