Pacienta iemaksas un līdzmaksājuma apmērs

Uz sarakstu

Kods Veselības aprūpes pakalpojumi Cena (EUR)

PI1        Pacienta līdzmaksājums - ambulators RTG izmeklējums bez kontrastvielas 3,00
PI10       Pacienta līdzmaksājums - ārstēšanās dienas stacionārā 7,00
PI11       Par ambulatori vai dienas stacionārā veiktajām operācijām (par katru veikto operāciju) 4,00
PI12       Pacienta līdzmaksājums - ārstēšanās diennakts STACIONĀRĀ 10,00
PI13       Pacienta līdzmaksājums - DATORTOMOGRĀFIJA stacionārā bez kontrastvielas 14,00
PI14       Pacienta līdzmaksājums - DATORTOMOGRĀFIJA stacionārā ar kontrastvielu 21,00
PI15       LĪDZMAKSĀJUMS par veiktām operācijām 31,00
PI16       Pacienta līdzmaksājums - ambulatora operācija UZŅEMŠANAS NODAĻĀ 4,00
PI17       Pacienta līdzmaksājums - Doplerogrāfija 4,00
PI18       Pacienta līdzmaksājums - Spirogrāfija 4,00
PI19       Pacienta līdzmaksājums - Aprūpes slimnīcās, slimnīcu aprūpes nodaļās un gultās 7,00
PI2        Pacienta līdzmaksājums - KONTRASTVIELA RENTGENAM ambulatori 7,00
PI20       Pacienta līdzmaksājums - par ārstēšanos ar onkoloģiskām vai onkohematoloģiskām saslimšanām un no alkohola, narkotisko, psihotropo un toksisko vielu atkarības 7,00
PI3        Pacienta līdzmaksājums - DATORTOMOGRĀFIJA ambulatori bez kontrastvielas 14,00
PI4        Pacienta līdzmaksājums - KONTRASTVIELA DATORTOMOGRĀFIJAI ambulatori 7,00
PI5        Pacienta līdzmaksājums - ULTRASONOGRĀFIJA ambulatori 4,00
PI6        Pacienta līdzmaksājums - sirds-asinsvadu funkcionālie izmeklējumi ambulatori 4,00
PI7        Pacienta līdzmaksājums - ELEKTROKARDIOGRĀFISKS izmeklējums ambulatori 2,00
PI8        Pacienta līdzmaksājums - ENDOSKOPISKS izmeklējums ambulatori 7,00
PI9        Pacienta līdzmaksājums - ārsta speciālista apmeklējums 4,00

Jūlijs
Šī gada maijā SIA “Preiļu slimnīca” noslēdza līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) par projekta “Primārās veselības aprūpes infrastruktūras vienkāršota atjaunošana SIA ''Preiļu slimnīca'' poliklīnikas ēkas 3. stāvā sadarbībā ar ģimenes ārstu praksēm” realizāciju. Šobrīd notiek iepirkumam iesniegto pretendentu piedāvājumu izvērtējums, bet jau tuvākajā laikā tiks uzsākti paši būvdarbi.
Jūlijs
No šī gada 1. jūlija Latvijā tiek ieviesta jauna valsts apmaksātā dzemdes kakla vēža skrīninga metode sievietēm vecumā no 30 gadiem kas ļauj noteikt cilvēka papilomas vīrusa jeb CPV klātbūtni organismā, informē Nacionālais veselības dienests (NVD). Tieši savlaicīga CPV noteikšana spēj brīdināt par vīrusa ierosināta priekšvēža dzemdes kakla izmaiņu attīstību.
Jūlijs
SIA “Preiļu slimnīca” ir saņēmusi informatīvā ziņojuma projektu par slimnīcu tīkla attīstības stratēģiju (turpmāk – informatīvais ziņojums). Informatīvajā ziņojumā SIA “Preiļu slimnīca” ir definēta kā 1. līmeņa slimnīca, bet ziņojumā nav skaidrojuma par pakalpojumiem, kurus sniegs 1. līmeņa slimnīca pēc reformas.
Jūlijs
Dzemdību nodaļā esam sagaidījuši 200. mazuli. 29. jūnija agrā rītā, plkst. 5:27 pasaulē nāca puika - Roberts. Roberts piedzima 55cm garš un 3700g smags. Savā ģimenē puisītis ir otrais bērniņš. Mājās gaida brālis Ralfs. Ģimene pie mums ieradās no Daugavpils.
Jūnijs
No 1. jūlija uz laiku tiek apturēta Covid-19 uzziņu tālruņa 8989 darbība, ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības samazinājumu, informē Nacionālais veselības dienests (NVD). Līdz šim bezmaksas tālruņa konsultanti nodrošināja iedzīvotājiem pieteikšanos vakcinācijai pret Covid-19 infekciju, kā arī sniedza informāciju par vakcināciju un digitālajiem Covid-19 sertifikātiem.
Jūnijs
SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus.