SIA "Preiļu slimnīca" izsludina iepirkumu "Telpu uzkopšanas aprīkojuma iegāde SIA "Preiļu slimnīca" vajadzībām"

Paziņojuma datums

Nr.

Līguma priekšmets (tehniskā specifikācija)

Piedāvājuma iesniegšanas termiņš

Līguma izpildītājs

Līgumcena bez PVN (euro)

Lēmuma pieņemšanas datums

25.10.2016.

SIA PS 2016/05 MI

Telpu uzkopšanas aprīkojuma iegāde SIA „Preiļu slimnīca” vajadzībām

Iesniegšana līdz 2016.gada 07.novembra plkst.10:00

SIA "Viss visapkārt tīrs"

17.11.2016.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Jūlijs
Lai iedzīvotājiem būtu iespēja ērti noskaidrot informāciju par gaidīšanas rindu garumiem valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai, Nacionālā vesel
Jūlijs
Vēlamies informēt, ka, sakarā ar remontiem un darbinieku atvaļinājumiem, tiks īslaicīgi slēgtas divas SIA "Preiļu slimnīca" nodaļas.
Jūnijs
Arī jūlijā un augustā notiks "Topošo vecāku skola" nodarbības jaunajiem vecākiem:
Nodarbības vadīs SIA “Preiļu slimnīca”  ginekologs, pediatrs, vecmāte, bērnu māsa, ergoterapeite un fizioterapeites.

JAUTĀJIET MUMS