SIA "Preiļu slimnīca" izsludina iepirkumu "Telpu uzkopšanas aprīkojuma iegāde SIA "Preiļu slimnīca" vajadzībām"

Paziņojuma datums

Nr.

Līguma priekšmets (tehniskā specifikācija)

Piedāvājuma iesniegšanas termiņš

Līguma izpildītājs

Līgumcena bez PVN (euro)

Lēmuma pieņemšanas datums

25.10.2016.

SIA PS 2016/05 MI

Telpu uzkopšanas aprīkojuma iegāde SIA „Preiļu slimnīca” vajadzībām

Iesniegšana līdz 2016.gada 07.novembra plkst.10:00

SIA "Viss visapkārt tīrs"

17.11.2016.

Novembris
Uzsākta pierakstu veikšana pie tehniskā ortopēda uz decembra mēnesi.
Novembris
  Svētki nebeidzas, drīzi pēc Latvijas valsts svētkiem esam sagaidījuši 400.jaundzimušo šajā gadā. Klāt ir arī brašo puišu kārta dzimt apaļajos skaitļos.
Novembris
SIA "Preiļu slimnīca" sveicot Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā, aicina brīvdienās būt piesardzīgiem, atbildīgiem un rūpēties par savu un savu tuvāko veselību. Informējam par SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas darba laiku pirmssvētku un svētku laikā:
Oktobris
Kādam šis rudens ir skaistais gaidību laiks, tāpēc mēs rūpējamies, lai māmiņas ir sagatavojušās dzemdībām. Sniedzam informāciju par dzemdībām un ar to saistītām tēmām. Lekcijas vada savas jomas speciālisti.