ATCELTA Veselības nedēļa

Ņemot vērā, ka valdība lēmusi par stingrākiem pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, Veselības nedēļa tiek pārcelta uz nenoteiktu laiku.

Sekojiet līdzi aktuālajai informācijai!

Copy of Copy of Copy of Copy of veselibas_nedela - Made with PosterMyWall.jpg

Novembris
Uzsākta pierakstu veikšana pie tehniskā ortopēda uz decembra mēnesi.
Novembris
  Svētki nebeidzas, drīzi pēc Latvijas valsts svētkiem esam sagaidījuši 400.jaundzimušo šajā gadā. Klāt ir arī brašo puišu kārta dzimt apaļajos skaitļos.
Novembris
SIA "Preiļu slimnīca" sveicot Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā, aicina brīvdienās būt piesardzīgiem, atbildīgiem un rūpēties par savu un savu tuvāko veselību. Informējam par SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas darba laiku pirmssvētku un svētku laikā:
Oktobris
Kādam šis rudens ir skaistais gaidību laiks, tāpēc mēs rūpējamies, lai māmiņas ir sagatavojušās dzemdībām. Sniedzam informāciju par dzemdībām un ar to saistītām tēmām. Lekcijas vada savas jomas speciālisti.