Sagaidīts 350. mazulis - meitene

🍁Rudens pašā krāšņumā, maģiski skaistā datumā 10.10.20. plkst. 7:23 sagaidīts 350.bērniņš mūsu dzemdību nodaļā.

Daiļā laikā, daiļa dāma - Annija 3,7 kg smaga, 55 cm gara. Tepat no kaimiņiem - Vecvārkavas, tur mājās ar nepacietību gaida mīļais tētis un žiperīgā māsa, kura pirms 5 gadiem arī dzimusi pie mums - Preiļos.

Māmiņa Lāsma atsauc atmiņā tikai pozitīvus iespaidus par šo vietu, kad laidusi pasaulē savu pirmdzimto, tādēļ arī bezšaubām lēmusi atgriezties, jo tas ir tuvāk dzīvesvietai un tāda attieksme, vide un sirsnība, kas virmo Preiļu dzemdību nodaļā ir neaizstājama.❤️

SIA "Preiļu slimnīca" kolektīva vārdā valdes priekšsēdētāja S.Žukova apsveic ģimeni ar patiesi priecīgo notikumu un veselīgai meitiņai vēl augt vecāku lolotai, lai laime plūst pāri šūpuļa malām! No sirds apsveicam!

Dāvanas sarūpējusi SIA "Preiļu slimnīca" un SIA "TZMO Latvija" (Happy Latvia)

_DSC1333_0.JPG350._virsmasa_mamina.jpg

Novembris
Uzsākta pierakstu veikšana pie tehniskā ortopēda uz decembra mēnesi.
Novembris
  Svētki nebeidzas, drīzi pēc Latvijas valsts svētkiem esam sagaidījuši 400.jaundzimušo šajā gadā. Klāt ir arī brašo puišu kārta dzimt apaļajos skaitļos.
Novembris
SIA "Preiļu slimnīca" sveicot Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā, aicina brīvdienās būt piesardzīgiem, atbildīgiem un rūpēties par savu un savu tuvāko veselību. Informējam par SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas darba laiku pirmssvētku un svētku laikā:
Oktobris
Kādam šis rudens ir skaistais gaidību laiks, tāpēc mēs rūpējamies, lai māmiņas ir sagatavojušās dzemdībām. Sniedzam informāciju par dzemdībām un ar to saistītām tēmām. Lekcijas vada savas jomas speciālisti.