Aktualitātes / Māmiņu skola ar dūlu
Rolands Naglis
Rolands Naglis

Māmiņu skola ar dūlu

Iesakām nodarbību ciklu apmeklēt topošajiem vecākiem, kas gaida savu pirmdzimto vai jau otro, trešo…. bērniņu. Lai sagatavotos gan emocionāli, gan tīri praktiski. Ceturtā nodarbība domāta arī jaunajiem vecākiem, kuru mazulītis jau sagaidīts, jo tieši uzsākot zīdīšanu, rodas visvairāk jautājumu un neskaidrību, kuras lieliski pārrunāt šādā nodarbībā un sarunā ar zinošu speciālistu.

 1. Laiks gatavoties dzemdībām
  • Šajā nodarbībā runāsim, ko var darīt gaidību laikā, lai sagatavoties dzemdībām. Runāsim par gaidību laika satraukumu un bailēm – ko ar tām iesākt, kā ieklausīties sevī!? Izskatīsim, kas ir dzemdību somas saturā.
 2. Ko darīt sākoties dzemdībām?
  • Izskatīsim, kādi ir dzemdību priekšvēstneši? Kad doties uz dzemdību nodaļu? Kā sieviete pati sev var palīdzēt atvieglot dzemdību sāpes? Tēva un/vai atbalsta personas loma dzemdībās.
 3. Dzemdību norise
  • Izrunāsim visas dzemdību fāzes! Dabiskie līdzekļi sāpju atvieglošanā – masāža, Rebozo lakats, pozas, elpošana. Kas kavē un kas veicina dzemdību gaitu? Kas jāzina par medikamentozo iejaukšanos dzemdību gaitā?
 4. Agrīnais pēcdzemdību periods
  • Piesaistes veidošana ar mazuli: āda – āda.Zīdīšanas uzsākšana. Kādas var būt jaunās māmiņas emocijas un ko ar tām iesākt? Sievietes ķermenis pēc dzemdībām. Jaundzimušā sajūtas pēc dzimšanas. Mazulīša raudāšanas iemesli un risinājumi!

Nodarbību sākums: ceturtdien, 26.maijā plkst. 15:00

Katras nodarbības cena:  7 EUR vienam vai pārim

Katras nodarbības ilgums: aptuveni 2,5 stundas

Norises vieta: Preiļi, Preiļu slimnīca, Pasākumu zāle

Līdzi: jāņem pieraksti un Mātes pase, lai kādā no nodarbībām varam izdarīt ierakstu par izietiem sagatavošanās kursiem dzemdībām

Pieteikšanās: obligāta iepriekšēja pieteikšanās – pa tālruni 28316231 vai rakstot uz veronika.tabune@gmail.com

 

Par Veroniku Tabūni:

Veronika ir praktizējoša dūla apmācībā, veselīga dzīvesveida praktizētāja, pirtszinātāja.Tic, ka katrā cilvēkā slēpjas liels iekšējais spēks, Dabas un Senču dots. Arī nodarbībās ir iekļauti paņēmieni, lai šo spēku katra topošā māmiņa varētu atklāt  un aptvert.

Omenta

Pievieno komentāru

Nav komentāru
Комментариев пока нет, будьте первым.

Добавить комментарий

*
*

Slimnīcas aktuālā
informācija

Aktualitātes