Nūjošanas nodarbības

Preiļos līdz oktobrim notiek nūjošanas nodarbības grupā, ko līdz oktobrim divreiz nedēļā vada SIA “Preiļu slimnīca” fizioterapeite Diāna Ivanova.

 

Nūjošana ir augstas efektivitātes sportiska nodarbe, kurā izmantojot pareizu nodarbības metodiku, soļošanas tehniku un īpašas nūjas vienmērīgai ķermeņa noslogošanai, tiek nodarbināti ap 90% cilvēka muskuļu. Tā ir arī treniņš kaloriju dedzināšanai un fiziskās sagatavotības uzlabošanai, jo izturība tiek trenēta jau no pirmās nodarbības.

 

Fizioterapeita vadītas nūjošanas nodarbības (ilgums 60 min) notiek otrdienās un ceturtdienās visu sezonu līdz oktobrim Preiļu parkā un tā apkārtnē. Nodarbības sākums un pulcēšanās plkst. 17:30 pie Preiļu poliklīnikas galvenās ieejas. Nodarbības grupā vada SIA “Preiļu slimnīca” fizioterapeite Diāna Ivanova, kura māca nūjošanas tehniku, iesildīšanās un atsildīšanās vingrinājumus.

 

Nūjošanas nodarbībām nepieciešams brīvs, ērts un laika apstākļiem piemērots apģērbs, ērti apavi, labs noskaņojums, savas nūjošanas nūjas, bet daži nūju pāri ir pieejami arī pie fizioterapeita. Vienas nodarbības maksa 3.00 EUR, mēneša abonements 20.00 EUR (nodarbības notiek divas reizes nedēļā). Samaksa tiek veikta poliklīnikas reģistratūrā.

 

Iepriekšēja pieteikšanās uz fizioterapeita vadītajām nūjošanas nodarbībām grupā ir Preiļu poliklīnikas reģistratūrā vai zvanot uz tālruņiem 65307750, 65307757.

 

afisa_nujosana.JPG

PĒDĒJIE JAUNUMI

11
Septembris
Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka pirmajā septembra nedēļā brīvprātīgās veselības apdrošināšanas iemaksas ir veikuši jau 193 iedzīvotāji vairāk nekā 22 tūkstošu eiro apmērā.
5
Septembris
Ņemot vērā iedzīvotāju un veselības aprūpes jomas speciālistu interesi par kārtību, kādā iespējams veikt e-recepšu zāļu iegādi citam cilvēkam (atbilstoši Ministru kabineta noteikumos noteiktajai kārtībai), nosūtam sk
30
Augusts
Pagājušajā nedēļā Preiļos notika iepriekš noslēgtā veselības aprūpes iestāžu sadarbības līguma teritorijas slimnīcu tikšanās.

JAUTĀJIET MUMS

PIETEIKTIES PIE ĀRSTA