Nūjošanas nodarbības

Preiļos līdz oktobrim notiek nūjošanas nodarbības grupā, ko līdz oktobrim divreiz nedēļā vada SIA “Preiļu slimnīca” fizioterapeite Diāna Ivanova.

 

Nūjošana ir augstas efektivitātes sportiska nodarbe, kurā izmantojot pareizu nodarbības metodiku, soļošanas tehniku un īpašas nūjas vienmērīgai ķermeņa noslogošanai, tiek nodarbināti ap 90% cilvēka muskuļu. Tā ir arī treniņš kaloriju dedzināšanai un fiziskās sagatavotības uzlabošanai, jo izturība tiek trenēta jau no pirmās nodarbības.

 

Fizioterapeita vadītas nūjošanas nodarbības (ilgums 60 min) notiek otrdienās un ceturtdienās visu sezonu līdz oktobrim Preiļu parkā un tā apkārtnē. Nodarbības sākums un pulcēšanās plkst. 17:30 pie Preiļu poliklīnikas galvenās ieejas. Nodarbības grupā vada SIA “Preiļu slimnīca” fizioterapeite Diāna Ivanova, kura māca nūjošanas tehniku, iesildīšanās un atsildīšanās vingrinājumus.

 

Nūjošanas nodarbībām nepieciešams brīvs, ērts un laika apstākļiem piemērots apģērbs, ērti apavi, labs noskaņojums, savas nūjošanas nūjas, bet daži nūju pāri ir pieejami arī pie fizioterapeita. Vienas nodarbības maksa 3.00 EUR, mēneša abonements 20.00 EUR (nodarbības notiek divas reizes nedēļā). Samaksa tiek veikta poliklīnikas reģistratūrā.

 

Iepriekšēja pieteikšanās uz fizioterapeita vadītajām nūjošanas nodarbībām grupā ir Preiļu poliklīnikas reģistratūrā vai zvanot uz tālruņiem 65307750, 65307757.

 

afisa_nujosana.JPG

PĒDĒJIE JAUNUMI

11
Decembris
Sākot ar 11. decembri un līdz pat 31. janvārim SIA „Preiļu slimnīca” norisināsies akcija „Māmiņas bibliotēka”. Tās laikā cilvēki ir aicināti dāvināt grāmatas par grūtniecību, dzemdībām, bērnu aprūpi un bērnu audzināšanu SIA „Preiļu slimnīca” Dzemdību nodaļai.
7
Decembris
Arī 2018. gadā Preiļu novada iedzīvotājiem būs iespēja bez maksas piedalīties vingrošanas nodarbībās, kuras vadīs SIA „Preiļu slimnīca” fizioterapeiti.
5
Decembris
Pagājušajā nedēļā tika noslēgts sadarbības līgums starp SIA „Daugavpils reģionālā slimnīca” un SIA „Preiļu slimnīca” , kas reģiona iedzīvotājiem nodrošinās vienotu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un plānošanu.

JAUTĀJIET MUMS