“Sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Preiļu slimnīca” siltumenerģijas apgādes sistēmas avārijas remonts, ar tās pieslēgšanu Preiļu pilsētas centralizētās siltumapgādes sistēmai Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads”

Paziņojuma datums

Nr.

Līguma priekšmets (tehniskā specifikācija)

Piedāvājuma iesniegšanas termiņš

Līguma izpildītājs

Līgumcena bez PVN (euro)

Lēmuma pieņemšanas datums

06.05.2015.

SIA PS 2015/02

“Sabiedrības ar ierobežotu atbildību
“Preiļu slimnīca”
siltumapgādes sistēmai
Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads”

Iesniegšana līdz 2015.gada 08.maija plkst.11:00

SIA "Preiļu santehniķis"

EUR 60237,70

12.05.2015.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Maijs
Otrdien, 29. maijā SIA "Preiļu slimnīca" viesosies zīdīšanas konsultante  Anita Baltalksne, kura nodarbojas arī ar Baha ziedu terapiju un ir PEP Mamma. Nodarbības sākums 10:00 poliklīnikas pirmajā stāvā 104. kabinetā. Maksa par nodarbību 7 eur. Būs lekcija, un iespēja uzdod jautājumus.
Maijs
Endokrinoloģija ir medicīnas nozare,