“Sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Preiļu slimnīca” siltumenerģijas apgādes sistēmas avārijas remonts, ar tās pieslēgšanu Preiļu pilsētas centralizētās siltumapgādes sistēmai Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads”

Paziņojuma datums

Nr.

Līguma priekšmets (tehniskā specifikācija)

Piedāvājuma iesniegšanas termiņš

Līguma izpildītājs

Līgumcena bez PVN (euro)

Lēmuma pieņemšanas datums

06.05.2015.

SIA PS 2015/02

“Sabiedrības ar ierobežotu atbildību
“Preiļu slimnīca”
siltumapgādes sistēmai
Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads”

Iesniegšana līdz 2015.gada 08.maija plkst.11:00

SIA "Preiļu santehniķis"

EUR 60237,70

12.05.2015.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Februāris
Uzsākti projektēšanas darbi SIA “Preiļu slimnīca” pārbūves projektam, par kuru vienošanās noslēgta šī gada janvārī. 2019.
Februāris
Tāpat kā visā Latvijā 13. februārī arī SIA „Preiļu slimnīca” notika „JA Latvia” organizētais izglītības programmas „Ēnu diena” pasākums.
Februāris
Šī gada 19. februārī plkst.

JAUTĀJIET MUMS