“Sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Preiļu slimnīca” siltumenerģijas apgādes sistēmas avārijas remonts, ar tās pieslēgšanu Preiļu pilsētas centralizētās siltumapgādes sistēmai Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads”

Paziņojuma datums

Nr.

Līguma priekšmets (tehniskā specifikācija)

Piedāvājuma iesniegšanas termiņš

Līguma izpildītājs

Līgumcena bez PVN (euro)

Lēmuma pieņemšanas datums

06.05.2015.

SIA PS 2015/02

“Sabiedrības ar ierobežotu atbildību
“Preiļu slimnīca”
siltumapgādes sistēmai
Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads”

Iesniegšana līdz 2015.gada 08.maija plkst.11:00

SIA "Preiļu santehniķis"

EUR 60237,70

12.05.2015.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Maijs
Sākot ar jūniju SIA “Preiļu slimnīca” Rehabilitācijas nodaļā pieejams jauns pakalpojumus – miofunkcionālā terapija.
Maijs
Šodien SIA “Preiļu slimnīca” pārstāvji tikās ar uzņēmuma “Ren PRO” pārstāvjiem, lai kopīgi apspriestu vērienīgo remontdarbu projektu “SIA "Preiļu slimnīca" die
Maijs
Skaidrīte Žukova ieguvusi divus augstākās izglītības diplomus – profesionālais maģistra grāds pedagoģijā un otrs iegūtais diploms ir sociālo zinātņu maģistra grāds v