“Sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Preiļu slimnīca” siltumenerģijas apgādes sistēmas avārijas remonts, ar tās pieslēgšanu Preiļu pilsētas centralizētās siltumapgādes sistēmai Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads”

Paziņojuma datums

Nr.

Līguma priekšmets (tehniskā specifikācija)

Piedāvājuma iesniegšanas termiņš

Līguma izpildītājs

Līgumcena bez PVN (euro)

Lēmuma pieņemšanas datums

06.05.2015.

SIA PS 2015/02

“Sabiedrības ar ierobežotu atbildību
“Preiļu slimnīca”
siltumapgādes sistēmai
Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads”

Iesniegšana līdz 2015.gada 08.maija plkst.11:00

SIA "Preiļu santehniķis"

EUR 60237,70

12.05.2015.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Novembris
SIA “Preiļu slimnīca” izsludina nomas tiesību izsoli kafejnīcas ierīkošanai, ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai.
Novembris
Jaunais nodarbību grafiks! Pieraksts jau notiek, nodarbības pēc jaunā grafika sāksies jau ar 20.novembri!
Novembris
15. novembrī Preiļos viesosies mobilais mamogrāfs no Daugavpils.

JAUTĀJIET MUMS

PIETEIKTIES PIE ĀRSTA