“Sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Preiļu slimnīca” siltumenerģijas apgādes sistēmas avārijas remonts, ar tās pieslēgšanu Preiļu pilsētas centralizētās siltumapgādes sistēmai Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads”

Paziņojuma datums

Nr.

Līguma priekšmets (tehniskā specifikācija)

Piedāvājuma iesniegšanas termiņš

Līguma izpildītājs

Līgumcena bez PVN (euro)

Lēmuma pieņemšanas datums

06.05.2015.

SIA PS 2015/02

“Sabiedrības ar ierobežotu atbildību
“Preiļu slimnīca”
siltumapgādes sistēmai
Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads”

Iesniegšana līdz 2015.gada 08.maija plkst.11:00

SIA "Preiļu santehniķis"

EUR 60237,70

12.05.2015.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Jūlijs
Lai iedzīvotājiem būtu iespēja ērti noskaidrot informāciju par gaidīšanas rindu garumiem valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai, Nacionālā vesel
Jūlijs
Vēlamies informēt, ka, sakarā ar remontiem un darbinieku atvaļinājumiem, tiks īslaicīgi slēgtas divas SIA "Preiļu slimnīca" nodaļas.
Jūnijs
Arī jūlijā un augustā notiks "Topošo vecāku skola" nodarbības jaunajiem vecākiem:
Nodarbības vadīs SIA “Preiļu slimnīca”  ginekologs, pediatrs, vecmāte, bērnu māsa, ergoterapeite un fizioterapeites.

JAUTĀJIET MUMS