Iegādāts jauns aprīkojums Rehabilitācijas nodaļai

SIA “Preiļu slimnīca” ir noslēgusi līgumu par piegādi un aprīlī saņems jaunu aprīkojumu rehabilitācijas nodaļai.

Ir iegādātas trīs jaunas ierīces:

• pasīvo kustību ceļa un gūžas locītavu izstrādes ierīce;
  • aktīvo un pasīvo kustību roku-kāju trenažieris;
  • bērnu aktivitāšu krēsls.

Jaunās iekārtas sniegs iespēju nodrošināt efektīvu rehabilitācijas procesu un atvieglos speciālistu ikdienu.

Ceļa un gūžas locītavu izstrādes ierīces mērķis ir locītavu rehabilitācija pēc traumām vai ķirurģiskas iejaukšanās, pakāpeniskai un efektīvai ceļa, gūžas un potītes locītavu kustīguma atjaunošanai.

Roku un kāju trenažieris nodrošina saudzīgu, drošu un efektīvu treniņu, kas ir piemērots personām ar dažādām hroniskām slimībām, kustību ierobežojumiem, piemēram, pēc insulta. Treniņa laikā ir iespējami aktīvi (ar pacienta spēku) vai pasīvi (bez pacienta spēka) roku vai kāju muskulatūras vingrojumi, tā atjaunojot ekstremitāšu kustību. Trenažieri var izmantot arī personas, kuru rokas vai kājas ir pilnīgi paralizētas.

Aktivitāšu krēsls bērniem ir nepieciešams sekmīgas rehabilitācijas nodrošināšanai bērniem ar dažādiem kustību traucējumiem. Krēsls rehabilitācijas procesu padara vēl drošāku un ergonomiskāku.

Jau vēstīts, ka 2018. gada 25. janvārī SIA “Preiļu slimnīca” noslēdza vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) SAM  9.3.2. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru" projektu iesniegumu atlases trešās kārtas īstenošanu SIA “Preiļu slimnīca dienas stacionāra pārbūve” ar projekta numuru 9.3.2.0/18.I/018. Projekta kopējā attiecināmās izmaksas 975 834,00 EUR (ERAF finansējums sastāda 85% – 829 458,90 EUR; Attiecināmais valsts budžeta finansējums 9% - 87 825,06 EUR; privātais paša uzņēmuma finansējums sastāda 6% – 58 550,04 EUR.)

Logo_0.png

Aprīlis
17. maijā ( Preiļu slimnīcā, Preiļos, Raiņa bulvārī 13) pieņems „DR. MAURIŅA VĒNU KLĪNIKAS” ĶIRURGS DR. Romāns Luņins.   ☎️Iepriekšēja pieteikšanās uz ārsta maksas konsultāciju pa tālruni: 67374747
Marts
Rehabilitācijas nodaļa kopš pagājušas nedēļas ir pieejams jauns aprīkojums.
Marts
Skābekļa joni – gaisa vitamīni, kas sniedz jaunu enerģijas lādiņu katrai organisma šūnai un palīdz pagriezt atpakaļ bioloģisko pulksteni. Negatīvie skābekļa joni palīdz saglabāt veselību un jaunību, labvēlīgi ietekmē sirds-asinsvadu sistēmu un cīnās pret vēzi.
Marts
SIA “Preiļu slimnīca” ir noslēgusi līgumus par piegādi un drīzumā saņems jaunu aprīkojumu operāciju blokam – 2 operāciju lampas un operāciju ga